خدمات

ابر پرچم ها

ابر پرچم ها

پرچم هر کشور نقش اساسی در نشان دادن آرمان‌ها، فلسفه، مذهب و شناخت کلی آن کشور دارد. در واقع ارزنده‌ترین نوع پرچم، ابر پرچم است. به دلیل ارزشمند بودن ابر پرچم‌ ها، برای ساخت آن ها از بهترین و مناسب‌ترین جنس پارچه استفاده می‌شود. همچنین طراحی و چاپ آن ها به شرکت‌های حرفه‌ای سپرده می‌شود. برای بررسی کامل این موضوع تا پایان مقاله با بارنگ همراه باشید.

 

ابر پرچم چیست؟

پرچم‌هایی که مطابق ارتفاع دکل و سازه‌های عظیم، طراحی و ساخته می‌شوند و همچنین نماد شهر و منطقه را نمایان می‌کنند، ابر پرچم نامیده می‌شوند. معمولاً این نوع پرچم ‌ها را در بالاترین ارتفاع بزرگراه‌ها نصب و نمایش داده می‌شوند. البته هنگام برگزاری مراسمات مهم نصب ابر پرچم‌ ها در میادین، ورودی شهر‌ها و مکان‌های خاص امری ضروری است. بیشترین تولید این نوع پرچم در کشور عزیزمان ایران، به پرچم‌های مذهبی اختصاص پیدا کرده است. در نظر داشته باشید دکل‌هایی که این نوع پرچم‌ها روی آن ها نصب می‌شوند باید ارتفاعی بین ۳۰ تا ۷۰ متر داشته باشند.

ابر پرچم ها

ابر پرچم ها

ساخت ابر پرچم ها

برای تولید ابر پرچم حداقل ۱۰ روز زمان نیاز است و برای تولید متراژهای بزرگ‌تر، طراحان به زمان بیشتری حدود ۳۰ روز نیاز دارند. این زمان زیاد به دلیل کار ماشینی و انسانی بسیاری است که روی پرچم‌ها با دقت انجام می‌شود.

در مرحله آخر تولید، با استفاده از دستگاه‌های خاص مقاومت پرچم‌ها در تمامی شرایط سنجیده می‌شود. در واقع این مرحله به شما اطمینان می‌دهد که پرچم دریافتی شما با بهترین کیفیت ساخته شده است.

سخن پایانی

توصیه می‌شود قبل از اقدام برای تهیه پرچم‌های مد نظر خود حتماً از قبل تحقیقات لازم را انجام دهید تا با خیالی آسوده اقدام کنید و سفارش‌های خود را طبق استاندارد‌های موجود و در زمان‌بندی مشخصی تحویل بگیرید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید