خدمات

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم از زیباترین و مقاوم ترین تابلوهای تزیینی و تبلیغاتی است که در هنگام روز با انعکاس نور و در شب با SMD جلوه خاصی به محل نصبش می بخشد، به همین دلیل استفاده های گسترده و گوناگونی دارد. این نوع تابلو اولین بار توسط شرکت اسپانیایی mci به نام آلورا ساخته شد و بعد از آن رواج یافت. در واقع در این تابلو قسمت لبه آن باعث برجستگی حروف می شود و معمولا به رنگ های نقره ای و طلایی از چلنیوم ساخته می شود. در حالت کلی می توان گفت که جنس اصلی این تابلو ها از Aluminum و channel است به همین دلیل نام آن ترکیبی از هر دو جنس است. در ادامه مبحث برای آشنایی بیشتر شما با تابلو چلنیوم به بررسی ویژگی های آن می پردازیم. با بارنگ همراه باشید.

 

مزایای تابلو چلنیوم

  • از آنجایی که از جنس آلومینیوم است دارای مقاومت و استحکام زیادی است که تا چند سال بعد از نصب هم نیاز به تعویض پیدا نمی کند و زیبایی و دوام خود را حفظ می کند. همچنین به راحتی با مواد شوینده قابل شستشو و تمیز کردن است.
  • در ساخت آن از اسفنج گردگیر استفاده می کنند که باعث تمیز ماندن آن در مقابل باد و گرد خاک می شود. همچنین روکش پلاستیکی تابلو چلنیوم باعث محافظت از آن در برابر خط و خش می شود، البته گاهی لازم است چنانچه در معرض آفتاب زیاد باشند این روکش ها را جدا کرد.
  • این نوع تابلو تغییر رنگ نمی دهد و همچنین دارای تنوع در طرح و رنگ، اندازه و… است که می توان متناسب با نوع کاربرد و سلیقه آن ها را انتخاب کرد. همچنین شکل خاص آن باعث می شود مدت ها در خاطر دیگران بماند که برای جلب مشتری ویژگی مثبتی است‌.
  • تابلو چلنیوم دارای صرفه اقتصادی است و سیستم روشنایی LED یا SMD به کار رفته در آن بسیار به صرفه است.

 

انواع مختلف تابلو چلنیوم

تابلوهای چلنیوم دارای انواع مختلفی هستند که عبارت اند از:
۱)ساده ۲) چلنیوم با لبه سوئدی ۳) پلکسی دوبل ۴) RGB ۵) فول کالر ۶) چلنیوم پانچ یا الماسی ۷) تابلو با لبه پانچی ۸) کریستالی جدید

 

قیمت تابلو چلنیوم

قیمت این تابلوها به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به جنس ورق های به کار رفته در ساخت آن مانند؛ ورق پی وی سی، روکش پلکسی و یا ورق استیل و نیز استفاده یا عدم استفاده از دیودها، نوع و تعداد آن ها اشاره کرد‌. از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت تابلو چلنیوم می توان قطر قلم برای اندازه داخلی حروف و زاویه آن را بیان کرد. محل نصب این تابلوها نیز که با توجه به نوع زیرکار، ارتفاع و نحوه تقسیم جریان منبع تغذیه متفاوت است نیز در تعیین قیمت آن موثر است. در حالت کلی استفاده از این نوع تابلو با توجه به مزایای زیاد و دوام بالا به صرفه و اقتصادی است و قیمت آن متناسب به نظر می رسد.

 

جمع بندی

یکی از انواع تابلوهای تزئینی و تبلیغاتی تابلو چلنیوم است که ترکیبی از آلومینیوم و استیل است که در انواع مختلف با طرح و رنگ های متفاوت تولید می‌شود و به دلیل داشتن مزایای زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از تابلوهای چلنیوم با داشتن ظاهری زیبا، به دلیل برجسته کردن حروف در مدرنیته ساختن مکان و جلب مشتری در اماکن مختلف مورد استقبال قرار گرفته است و قیمت مناسبی نیز دارد.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید