حمایل

حمایل

تاریخ انتشار: 1398,05,02

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰,۰۸,۲۲

نویسنده: بارنگ

زمان مطالعه: دقیقه 3

خرید حمایل| قیمت حمایل مذهبی | فروش حمایل کشورها | حمایل نظامی

یکی دیگر از محصولات بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در تهران تولید و چاپ حمایل مذهبی ، نظامی، حمایل پرچم کشورها و … می باشد. در ادامه به کاربرد و تصاویری از این نوع محصول برای شما ارائه کرده ایم.

حمایل مذهبی

حمایل مذهبی همانطور که در تصویر پایین می بینید، بیشتر برای مسئولین برگزاری مراسم های مذهبی و یا در اماکن مذهبی و زیارتگاه ها برای انتظامات آن مکان های مورد استفاده قرار می گیرد. صاحبان هیات مذهبی می توانند با تهیه این محصول از بارنگ و به تن کردن آن ها توسط افراد خاصی که از قبل برای برگزاری هر چه بهتر مراسم خود استفاده کنند.

حمایل
حمایل

حمایل نظامی

در مراسم های صبحگاه نظامی استفاده از یک حمایل نظامی برای دژبان های مسئول امنیت مراسم لازم می باشد. این مراسم ها که معمولا در پادگان ها و مناطق نظامی برای آمادگی افراد در زمان های مشخص در اول هر ماه یا هفته برگزار می شود. به این مراسم به اصطلاح صبحگاه مشترک گفته می شود. بارنگ پس از سال ها تجربه در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم اقدام به تولید و چاپ حمایل نظامی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کرده است.

حمایل پرچم کشورها

پرچم هر کشور نشانه فرهنگ و تمدن هر کشور می باشد. حمایل پرچم کشورهای مختلف برای مراسم خوش آمد گویی به سران و دیپلمات های کشورهای خارجی در کنفرانس ها و نشست های بین المللی بسیار مورد استفاده است. بارنگ تمام در این زمینه بین تمام شرکت ها سرآمد می باشد و با دارا بودن بانک بسیار قوی از تمام پرچم های کشورهای جهان آماده چاپ و تولید حمایل انواع کشورها جهان می باشد.

حمایل
حمایل

حمایل ساتن

یکی از بهترین پارچه های که میشود با آن یک حمایل بسیار زیبا و با دوام تولید کرد، پارچه ساتن مرغوب است. حمایل ساتن بسیار با کیفیت بوده و شما میتوانید در بارنگ سفارش بدهید. خرید این محصول با تیراژ بالا شامل تخفیف های ویژه این مرکز می باشد.

حمایل با طرح دلخواه

اگر شما قصد ندارید هیچکدام از موارد بالا را استفاده کنید. قطعا به دنبال یک حمایل بسیار خاص و منحصر به فرد هستید. اصلا نگران نباشید، کارشناسان مرکز چاپ پرچم بارنگ آماده هستند تا انواع طرح های دلخواه شما و یا لوگو شرکت شما را بر روی پرچم حمایل به تعداد مختلف چاپ کند و در سریعترین زمان ممکن به دست شما برساند. فقط کافیست با این مرکز تماس گرفته و طرح دلخواه خود را سفارش دهید.

قیمت حمایل

برای اطلاع از آخرین قیمت و مشاوره رایگان در مورد نحوه چاپ طرح دلخواه خود با کارشناسان بارنگ تماس بگیرید.

حمایل
حمایل

شرکت چاپ و تولید بارنگ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *