مقالات

خرید پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات لمینت

نکات مهمی که باید هنگام خرید پرچم تشریفات لمینت بدانید

پرچم تشریفاتی نوعی پرچم است که در مراسمات مختلف، ادارات، ورودی هتل ها و سالن کنفرانس و سخنرانی برای نمایش یک برند یا نوع مراسم استفاده می شود. پرچم تشریفات در سایزهای بزرگ و کوچک به صورت رومیزی و ایستاده تولید می شود. بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی برای تبلیغات یا نشان برند خود از پرچم تشریفات در ابعاد بزرگ استفاده می کنند. پرچم تشریفات در رنگ، جنس و سایز مختلف با توجه به سفارش مشتری به صورت لیزری، دیجیتال، سیلک و… چاپ می شوند و روی میله های بلندی تا ارتفاع 3 متر نصب می شوند. در این مقاله به نکات مهمی می‌پردازیم که باید هنگام خرید پرچم تشریفات به آن توجه کنید. در ادامه با بارنگ همراه باشید.

 

پرچم تشریفات لمینت چیست؟

نوعی پرچم تشریفات است که به صورت دیجیتال یا سابلیمیشن چاپ می شود و در پشت این نوع پرچم از لمینت یا طلق 120 میکرونی استفاده می شود که موجب ایستادگی پرچم می شود. پرچم تشریفات لمینت به رنگ سفید و به صورت یک طرفه تولید می شوند. پرچم تشریفات لمینت ایستاده، روی میله هایی از جنس استیل، چدن و فلز، در رنگ های طلایی و نقره ای قرار می گیرند و معمولا این نوع پرچم بدون ریشه تولید می-شود اما کسانی که قصد خرید پرچم تشریفات با ریشه را دارند، می توانند ریشه هایی را با رنگ دلخواه برای پرچم سفارش دهند.

پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات لمینت

نوع چاپ پرچم تشریفات لمینت

چاپ پرچم به روش های مختلفی مانند چاپ لیزری، گلدوزی، پفکی، سیلک، دیجیتال و… انجام می شود که چاپ مناسب برای پرچم تشریفات لمینت، چاپ دیجیتال است که با نام سابلیمیشن یا چاپ حرارتی از آن یاد می کنند. در این روش از دستگاهی برای انتقال جوهر به پارچه استفاده می شود. جوهری که این روش برای چاپ طرح یا عکس مورد نظر استفاده می شود، به صورت مستقیم وارد بافت پارچه ساتن می شود و اثری از آن روی پارچه نمی ماند.

 

روش چاپ پرچم تشریفات لمینت

در چاپ پرچم تشریفات لمینت که به روش دیجیتال انجام می شود، ابتدا طرح یا عکس مورد نظر در کامپیوتر طراحی می شود و سپس با دستگاهی مخصوصی رو پارچه چاپ می شود. جوهری که در این روش استفاده می شود از طریق تصعید به درون بافت پارچه نفوذ می کند. در ادامه پشت پرچم با استفاده از لمینت یا طلق پوشیده شده که سبب ایستادگی و زیبایی هرچه بیشتر پرچم تشریفات لمینت می شود.

 

جنس پرچم تشریفات لمینت

پرچم های تشریفات از پارچه های مختلفی مانند حریر، مخمل، ساتن معمولی، ساتن مات و جیر با توجه به سلیقه مشتری تولید می شوند؛ اما در پرچم تشریفات لمینت به دلیل نوع چاپ آن که به صورت دیجیتال و حرارتی است، نمی توان از هر جنس پارچه ای برای آن استفاده کرد و تنها ساتن مات مناسب چاپ پرچم تشریفات لمینت است. ساتن مات از ایستادگی بالایی برخوردار است و به دلیل ضخامتی که دارد، در برابر حرارتی که در هنگام چاپ یجیتال ایجاد می شود بسیار مقاوم است. پارچه ای که برای پرچم تشریفات لمینت استفاده می شود به رنگ سفید ست زیرا چاپ دیجیتال تنها روی پارچه های سفید رنگ انجام می شود.

پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات لمینت

سایز پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفت لمینت در دو نوع رومیزی و ایستاده چاپ می شوند که هر کدام دارای سایز استانداردی هستند. ابعاد مناسب برای پرچم تشریفات ایستاده 90*150 سانتی متر است که معمولا در ورودی ادارات و هتل ها و همچنین کنفرانس ها مورد استفاده قرار می گیرد. سایز استاندارد پرچم تشریفات لمینت رومیزی 20*30 سانتی متر است که برای روی میز کارمندان و میزهای کنفرانس تولید می شود.

 

قیمت پرچم تشریفات لمینت

قیمت پرچم تشریفات لمینت نرخ ثابتی ندارد و عوامل مختلفی مانند ابعاد، جنس پارچه، نوع چاپ، سایز میله، جنس میله و تعداد تیراژه خرید پرچم بستگی دارد. معمولا پرچم هایی که در تیراژه های بالا و به صورت عمده چاپ می شوند، نسبت به چاپ پرچم به صورت تکی قیمت کمتری دارند. همچنین جنس میله ای که پرچم تشریفات روی آن نسب می شود از چدن، استیل و فلز است که جنس فلزی آن به دلیل استحکام بالایی که دارد، از قیمت بالاتری برخوردار است.

 

خرید پرچم تشریفات

مجموعه با رنگ در راستای مشتری مداری انواع پرچم تشریفات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه می‌کند. شما می‌توانید برای خرید پرچم تشریفات با کارشناسان پشتیبان مجموعه با رنگ در ارتباط باشید. مجموعه با رنگ به دلیل بهره‌مندی از کادر مجرب و نیروهای آموزش دیده در حال حاضر پیشگام در عرصه طراحی و تولید انواع پرچم است.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید