مناسبت ها

خرید پرچم مناسبتی

پرچم مذهبی,پرچم مناسبتی

پرچم مناسبتی

بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در تهران می باشد. این مرکز با بهره گیری از بهترین کارشناسان در حوزه چاپ پرچم مناسبتی و استفاده از طرح هان متخصص بهترین پرچم ها را تولید کرده و به بازار عرضه می کند. مرکز تولید و چاپ پرچم بارنگ با استفاده از بهترین کیفیت پارچه های وارداتی سعی در بهبود این صنعت در ایران را دارد.

دیگر مطالب : لیست قیمت پرچم های مذهبی

در ایران ما روزها و مناسبت های متفاوتی داریم که معمولا مردم، ارگان های دولتی، شهرداری ها، ادارات خصوصی، مدارس و … اقدام به برپایی پرچم های مناسب آن روز می کنند. مناسبت های ملی مذهبی همچون؛ سالروز میلاد و شهادت ائمه اطهار، روز قدس و .. مناست های ملی همچون سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن، جشن شروع سال شمسی، بزرگداشت شخصیت های ملی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سفارش پرچم مناسبتی با طرح دلخواه

طراح هان بارنگ آماده هستن تا تمام طرح های دلخواه شما را به بهترین شکل ممکن روی پرچم پیاده کنند. شما دوستان می توانید برای سهولت در کار تحویل و دریافت به موقع پرچم مناسبتی خود چندروز زودتر طرح دلخواه خود را برای کارشناسان ما ارسال کنند تا فرصت کافی برای طراحی و بازبینی داشته باشند. همچنین می توانید از طرح های آماده بارنگ مناسبتی ما که بسیار متنوع و زیبا هستن نیز استفاده کنید.

دیگر مطالب سایت : چاپ پرچم فوری

قیمت پرچم مناسبتی

بارنگ همواره برا آن بوده است که با حفظ کیفیت و ماندگاری محصولات خود باعث حفظ سرمایه شما مشتریان عزیز باشد. تا بتوانید سال های سال از یک پرچم مناسبتی خاص بدون از دست دادن کیفیت آن استفاده کنید. همچنین هموار سعی کردیم در این زمینه عادلانه و منصفانه ترین قیمت ها رو در نسبت به رقبا خود ارائه دهیم. حفظ مشترین بهترین تبلیغات برای مجموعه ما است.

برای اطلاع از اخرین نرخ قیمت های پرچم و پایه پرچم تولیدی بارنگ روی لیست قیمت انواع پرچم کلیک کنید.

پرچم مذهبی,پرچم سیاه,قیمت پرچم مناسبتی

نحوه سفارش پرچم مناسبتی

برای سفارش پرچم مناسبت های مختلف می توانید در زمان مناسب با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و همچنین اقدام به سفارش و ارسال طرح دلخواه خود کنید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید