خدمات

راه بند تشریفاتی تسمه ای

راه بند تشریفاتی تسمه ای

راهبند تشریفاتی تسمه ای معمولاً برای راهنمایی افراد به عبور کردن از مسیر درست و مشخص کردن محوطه ورود ممنوع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع راهبند بهترین گزینه برای بستن مسیر‌های اختصاصی، زیبایی، تشریفات و کنترل میزان جمعیت است. اکثر اوقات در اماکن عمومی مثل پاساژ‌ها، ورودی ادارات و به خصوص هتل‌ها و تالارها از این وسیله مفید استفاده می‌شود. ساخت و استفاده از این ابزار، انتخاب مسیر درست را برای مراجعین کاملاً آسان کرده است و علاوه بر آن زیبایی و جلوه خاصی را برای مکان مورد نظر به ارمغان می‌آورد.

موزه‌ها نمونه‌های مناسبی برای نمایش مفید بودن راهبندهای تشریفاتی تسمه ای هستند. اگر با دقت فکر کنید، متوجه می‌شوید در صورتی که این راهبندها دور وسایل با ارزش و تاریخی موزه قرار نگیرند چه اتفاقات ناگواری برای آن ها پیش خواهد آمد. در ادامه با بارنگ همراه باشید.

 

اجزای راهبند تشریفاتی تسمه ای

هنگام ساخت این راهبند‌ها، برای ساخت پایه آن ها معمولاً از جنس سنگ و استیل استفاده می‌شود. به طور کلی اجزای تشکیل دهنده راهبند تشریفاتی تسمه ای عبارت اند از؛ یک پایه مقاوم برای ثابت نگه داشتن بدنه، یک میله استیل که نقش بدنه را دارد و گیره‌هایی که در دو طرف میله برای جای‌گذاری و نصب تسمه‌ها ساخته می‌شوند. همچنین برای ساخت بدنه از استیل ۳۰۴ که فلزی مقاوم، ضد ضربه و در برابر زنگ زدگی کاملاً مقاومت است استفاده می‌شود.

راهبند تشریفاتی تسمه ای

راهبند تشریفاتی تسمه ای

مزایای راهبند تشریفاتی تسمه ای

این وسیله دارای مزایا و نکات مثبت بسیاری است، برای مثال می‌توان به سهولت اتصال، رنگ بندی متفاوت که نسبت به دکوراسیون قابل تغییر است، وجود پایه‌های محکم که از کج شدن و افتادن راهبند جلوگیری می‌کند، قابلیت جدا کردن تمامی اجزا که به ما امکان جابجایی آسان را می‌دهد و در آخر به ظاهر زیبا که فضای محیط را کاملاً رسمی و منحصر به فرد نشان می‌دهد، اشاره کرد.

 

جمع بندی

راهبندها ابزارهای کاربردی و مفیدی برای مکان‌های مختلف همچون موزه‌ها هستند که از تجمع جمعیت و بروز اتفاقات ناگوار ناشی از آن جلوگیری می‌کنند. در این مقاله راهبند تشریفاتی تسمه ای بررسی شد که امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید