خدمات, طراحی

طراحی پوستر

طراحی پوستر تبلیغاتی

یکی دیگر از خدمات گروه چاپ بارنگ طراحی پوستر است. بارنگ پس از سالها تجربه در زمینه چاپ انواع پرچم و چاپ روی پارچه های مختلف از جمله چاپ روی لباس و دیگر اقلام تبلیغاتی با استفاده از بهترین کارشناسان در عرصه چاپ اقدام به راه اندازی بخش طراحی خود کرده است. با توجه به اعتماد و حسن انجام کارها در بارنگ امروزه این مرکز یک برند در زمینه چاپ و تبلیغات شده است و دیگر نمی توان بارنگ را یک مرکز صرفاً در زمینه چاپ پرچم در نظر گرفت. استفاده از کارشناسان و طرح هان موفق و مجرب و به کارگیری جدیدترین تکنولوژی های طراحی و چاپ همیشه دغدغه ای مرکز بوده است.

طراجی پوستر تبلیغاتی

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که از تاثیر تبلیغات محیطی و مجازی در کسب و کار خود خبر نداشته باشد. پوستر تبلیغاتی یکی از بهترین و زیباترین کارهای تبلیغاتی در دنیا محسوب می شود. البته متاسفانه در کشور ما به دلایل مختلف زیاد اهمیتی به این کار داده نمی شود. امروزه در هر جای می توان پوستر های مختلفی در گوشه و کنار خیابان مشاهده کنید. از پوستر فیلم ها بر سردر سینما ها گرفته تا پوستر کاندیداهای در زمان انتخاب و… استفاده می شود.

ویژگی های یک پوستر خوب

قطعا تا اینجا متوجه شده ایم که طراحی یک پوستر خوب چقد می تواند در جذب مشتری و رونق کسب و کارها تاثیر داشته باشد. پس حال این سوال برای ما پیش می آید که ویژگی های یک پوستر خوب چیست؟ در زیر به چندتا از ویژگی های یک پوستر خوب اشاره می کنیم:

  • ساختمان و ساختار مناسب و سنجیده
  • لی اوت مناسب
  • ایده یابی درست و به جا و پلان بندی مناسب
  • استفاده از عناصر و فرم ها مرتبط با موضوع
  • استفاده از رنگ به جا و حساب شده

سفارش طراحی پوستر

این شعار بارنگ؛ بی درنگ نقش شما را به تصویر می کشد. نشان از سعی و تلاش ما برای تسریع در انجام پروژه های مختلف طراحی و چاپ با کیفیت بالا بوده است. برای داشتن یک پوستر فقط کافیست با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره رایگان در سریعترین زمان ممکن به یک پوستر خوب و با کیفیت دست یابید. شماره تماس دفتر مرکزی بارنگ : 35 الی 02144283834 تایم کاری دفتر : شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 پنجشنبه: 9 الی 13

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید