مناسبت ها

پرچم ایران 22 بهمن و ریسه دهه فجر

ریسه-پرچم-شهر-پرچم-بارنگ-بزرگترین-مرکز-چاپ-پرچم

طرح های جدید پرچم دهه فجر

بهمن ماه همواره برای مردم ایران یادآوره خاطرات شیرین پیروزی انقلاب اسلامی ایران می باشد. مردم ایران هر ساله در این ماه با مرور آن روزهای سرد زمستان سال 57 این روزها رو جشن می گیرند. از دوازدهم بهمن که مصادف است با ورود امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تا بیست دوم بهمن ماه سال 1357 را دهه فجر نامیده اند.

 

راهپیمایی 22 بهمن ماه

هر ساله مردم در 22 بهمن ماه هر سال در شهرهای مختلف اقدام به راهپیمایی و با سردادن شعارهای مختلف این روز را گرامی می دارند.

طرح های جدید پرچم راهپیمایی 22 بهمن

کارشناسان و طراحان بارنگ هر ساله با فرار رسید ایام مبارک دهه فجر، اقدام به طراحی های زیبایی مناسب و طبق مسائل روز کشور می کند. امسال نیز با مصادف شدن این ایام با مراسم اربعین سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی سعی شده است تا طرح های ما نیز رنگ و بوی این چنین به خود بگیرید.

انواع پرچم های راهپیمایی 22 بهمن

پرچم های مختلفی در این روز مورد استفاده قرار می گیرد. که کارگاه تولید پرچم بارنگ با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار برگذار کنندگان این مراسم و مردم عزیزی که قصد شرکت در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن دارن قرار می دهد. شما می توانید طرح های دلخواه خود را در بارنگ سفارش دهید، کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن طرح ها را با بهترین کیفیت چاپ و برای شما ارسال می کند. شما می توانید نمونه طرح های مخصوص امسال ما را در زیر مشاهده کنید.

ریسه پرچم دهه فجر

ریسه پرچم دهه فجر ریسه-پرچم-شهر-پرچم-بارنگ-بزرگترین-مرکز-چاپ-پرچم ریسه-پرچم-ایران-برای-جشن-ها-و-مناسبت-های-ملی

چاپ پرچم دستی دهه فجر

پرچم دستی,فروش پرچم دستی ایران,خرید پرچم کوچک,چاپ پرچم دستی دهه فجر پرچم دستی

پرچم اهتزاز دهه فجر

 

استعلام قیمت پرچم راهپیمایی 22 بهمن

مشتریان عزیز ما می توانند با شماره های ما وقت اداری تماس گرفته و سفارشات خود را بصورت آنلاین و یا حضوری ثبت کنند. شماره های تماس دفتر مرکزی بارنگ رو می توانید در زیر مشاهده کنید و یا اینجا کلیک کنید.

شماره تماس خط1 : 02144283834 جهت سفارش
شماره تماس خط2 : 02144283835  جهت سفارش
فکس :02144378557
تلگرام :09303153731

4.9/5 - (16 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید