طلق نگهدارنده پرچم تشریفات

طلق نگهدارنده پرچم

تاریخ انتشار: 1398,03,12

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰,۰۹,۳۰

نویسنده: بارنگ

زمان مطالعه: دقیقه 2

طلق نگهدارنده پرچم و پایه نگهدارنده تی (T) شکل

طلق نگهدارنده پرچم و پایه نگهدارنده تی شکل یکی دیگر از محصولات بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در ایران می باشد. برای سفارش این محصول بسیار کاربردی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای راهنمای خرید انواع پرچم کلیک کنید.

طلق نگهدارنده پرچم چیست؟

یک نوع طلق پلاستیکی که بر روی میله نگهدارنده پرچم قرار می گیرد. این طلق باعث می شود تا پرچمی که روی میل نگهدارنده پرچم و پایه پرچم قرار می گیرد به بهترین شکل ممکن و کاملا بصورت مخروطی قرار بگیرد.

برای دریافت لیست قیمت انواع پایه پرچم در بارنگ روی اینجا کلیک کنید.

پایه نگهدارنده تی (T) شکل

یکی از محصولات پر طرفدار و محبوب بارنگ، پرچم های رومیزی به شکل حرف انگلیسی T بصورتی کاملا ثابت به وسیله یک پایه با همین نام قرار میگیرد. شما می توانید لیست قیمت انواع پایه پرچم از جمله پایه تی شکل را در پایه پرچم کلیک کنید و ببینید. همچنین تصویر این پرچم رو می توانید در زیر ببینید و برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد پرچم رومیزی تی شکل و چندشاخه بدست بیارید روی اینجا کلیک کنید.

پرچم رومیزی تی شکل,پایه نگهدارنده پرچم رومیزی تی شکلویدئو زیبا ارسالی از طرف یکی از مشتریان خوبمون پرچم رومیزی تی شکل باشگاه ورزشی در زیر تماش کنید.

طلق نگهدارنده پرچم تشریفات

پرچم تشریفات یکی از محصولات پر طرفدار بارنگ می باشد. این نوع پرچم که طول آن به  ۹۰ سانتیمتر می رسد کاربردهای فراوانی دارد. پرچم تشریفات می تواند جلوه زیبایی به سالن ها و اتاق های کنفرانس و همایش های مختلف بدهد. البته طلق نگهدارنده پرچم تشریفات نقش مهمی را در این زیبایی ایفا می کند. با قرار دادن یک طلق پلاستیکی در زیر این پرچم و بر روی آن پرچم تشریفات بسیار زیبا بشکلی مخروطی قرار می گیرد.

بارنگ یک ویدئو آموزشی نصب پرچم بصورت مخروطی به همراه طلق نگهدارنده پرچم اماده کرده است. (برای تماشای این ویدئو روی اینجا کلیک کنید.)

طلق نگهدارنده پرچم تشریفاتاز این مطلب نیز دیدن کنید: پرچم ایران در طول تاریخ

قیمت طلق نگهدارنده پرچم

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد طلق نگهدارنده پرچم و اطلاع دقیق از قیمت این محصول با مشاوران بارنگ تماس بگیرید.

بارنگ متعهد می شود که تمام پرچم های تولید شده در این مرکز از بهترین جنس مواد و پارچه تشکیل شده است.

فروش طلق با تخفیف ویژه

بارنگ برای آن دسته از عزیزانی که از طریق وب سایت این مرکز با محصولات ما آشنا شده اند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است. پس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از این تخفیف بهرمند شوید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ
شرکت چاپ و تولید بارنگ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *