خدمات, راهبند تشریفاتی

طناب راه بند تشریفاتی فومی

طناب راه بند تشریفاتی فومی

طناب راهبند تشریفاتی در موارد مختلف در هتل ها و یا برای محافل سیاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در برخی از موارد در شوهای متفاوت می توانید این محصول را مشاهده کنید. طناب راهبند تشریفاتی فومی برای جدا کردن مکان های مختلف کاربرد زیادی دارد در این میان طناب راهبند تشریفاتی فومی با دارا بودن کیفیت بالا شناخته شده است و در برخی از موارد با نام طناب راهبند تشریفاتی سوسیسی نیز شناخته می شود. در این مقاله به برخی از ویژگیها و موارد مختلف درباره این محصول می پردازیم.

 

شکل ظاهری طناب راهبند تشریفاتی فومی

یکی از مهم‌ترین مسائلی که باعث شناخته شدن این طناب با نام طناب سوسیسی می شود، شکل ظاهری این محصول است این محصول دارای شکل ظاهری مانند سوسیس است و زمانی که آن را نگاه می کنید انگار چند عدد سوسیس را در کنار یکدیگر قرار داده اید تا به طور کلی به یک و نیم متر برسد.

این محصول در رنگ های مختلف سفید، مشکی، طلایی، نقره ای و قرمز در بازار موجود است، اما در اکثر موارد رنگ قرمز آن برای موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در بازار خریداران بیشتری دارد. در دو سر انواع مختلف این طناب معمولاً از قلاب های طلایی رنگ استفاده می شود و طناب راهبند تشریفاتی فومی با استفاده از این قلاب ها به پایه متصل می گردد.

 

مزایای استفاده از طناب راهبند تشریفاتی فومی

برخی از مزایای استفاده از این محصول عبارتند از:

  • حمل و نقل آسان: این محصول به دلیل دارا بودن وزن بسیار کم برای حمل و نقل می تواند بسیار کمک کننده باشد و باعث می‌شود به راحتی بتوان آن را در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار داد.
  • زیبایی چشمگیر: استفاده از وسایل جدا کننده برای جدا کردن مکان های مختلف چندان باب میل نیست و زیبایی خاصی به مکان نمی دهد، این در حالی است که طناب راه بند تشریفاتی با دارا بودن جلوه خاص به زیبایی چشمگیر مکانی مورد استفاده نیز کمک می کند.
  • نظم دادن به فضا: برای نظم دادن هر چه بیشتر به فضای موجود در مکان های مختلف می توان انواع مختلف طناب راهبند تشریفاتی را مورد استفاده قرار داد. همین موضوع به شما کمک می‌کند که با استفاده از طناب راه بند تشریفاتی فومی بتوانید مکان های کوچک را به خوبی ساماندهی کرده و بیشترین استفاده را از آن ببرید.
  • عمر طولانی: برای محافظت بیشتر از محصول مورد نظر معمولاً یک لایه پلاستیک بر روی آن کشیده می‌شود که باعث می‌شود عمر محصول تا حدود زیادی بالاتر رفته و همچنین امکان کثیف شدن آن کاهش پیدا کند.

 

عوامل موثر بر روی قیمت طناب راهبند تشریفاتی فومی

عوامل مختلف می‌توانند بر روی قیمت این محصول تاثیر گذار باشند برای مثال:

  • میزان خرید: طناب راهبند تشریفاتی فومی در انواع کلاف نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد و بدیهی است که اگر محصول مورد نظر خود را از انواع کلافی خریداری کنید، به دلیل خرید محصول به صورت عمده قیمت تمام شده آن نسبت به انواع متری مناسب تر است.
  • قطر محصول: این محصول در قطر های متنوع به بازار عرضه می شود و هرچه قطر آن بیشتر باشد، قیمت تمام شده آن به مراتب بالاتر خواهد رفت، زیرا برای تولید این محصول در قطر های بالاتر باید از میزان مواد اولیه بیشتری استفاده شود.
  • میزان انعطاف پذیری: هرچه میزان انعطاف پذیری طناب راهبند تشریفاتی فومی بیشتر باشد، محصول مورد نظر از کیفیت بالاتری برخوردار است و همین موضوع باعث بالاتر بودن قیمت تمام شده آن خواهد بود.

 

خرید طناب راهبند تشریفاتی فومی

در سال‌های اخیر با توجه به پیشرفت بیشتر دکوراسیون داخلی در داخل کشور ایران مکان های مختلف استفاده و خرید طناب راهبند تشریفات فومی را در اولویت کار خود قرار دادند و انواع مختلف محصولات را خریداری نموده اند، اما یکی از مهمترین دغدغه هایی که همواره برای بسیاری از خریداران پیش می‌آید این است که برای خرید طناب راهبند تشریفاتی فومی، بهتر است از چه فروشگاهی محصول را بخریم؟

فروشگاه بارنگ به عنوان یکی از فروشگاه های پرکار در زمینه تولید و فروش طناب راهبند تشریفاتی می تواند طناب راهبند تشریفاتی فومی را در رنگهای متنوع و با قلابهای نقره‌ای و یا طلایی در اختیار شما قرار دهد. برای خرید محصول مورد نظر خود از این فروشگاه می توانید از روش های غیر حضوری برای خرید بهره ببرید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

4.5/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید