مقالات

قبل از خرید پرچم رومیزی لمینت بخوانید

قبل از خرید پرچم رومیزی لمینت بخوانید

پرچم یکی از اقلام مهم تبلیغاتی و سازمانی هر شرکتی به شمار می‌رود که می‌تواند تأثیر بسیار خوبی روی مشتری بگذارد. به همین خاطر است که امروزه برندهای بزرگ از پرچم در کسب و کار خود استفاده‌های گوناگونی می‌کنند و از آن در برندسازی نام تجاری خود بهره می‌گیرند. پرچم رومیزی انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن پرچم رومیزی لمینت است. پرچم رومیزی لمینت کاربردهای زیادی دارد و در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود. در این مقاله قصد داریم تا در مورد انواع پرچم لمینت، جنس پرچم لمینت و کاربردهای آن توضیح بدهیم. در ادامه با مجموعه با رنگ همراه باشید.

 

مزایای استفاده از پرچم رومیزی لمینت

برند در واقع یک نوع نشان، علامت و یا شعاری است که هویت یک شرکت یا مجموعه را به دیگر افراد نمایان می‌کند؛ اما نکته قابل توجه این است که ساخت و طراحی یک برند یک شبه اتفاق نمی‌افتد و نیازمند استفاده از ابزارهای مختلف است. پرچم رومیزی لمینت یکی از ابزارهای مهم است که به برندینگ یک مجموعه کمک می‌کند؛ زیرا با توجه به این که امکان چاپ لوگوی شرکت یا شعارهای تبلیغاتی روی پرچم وجود دارد، پرچم می‌تواند معرف برند تجاری باشد. از طرف دیگر از آن جایی که ابعاد پرچم رومیزی لمینت کوچک است به راحتی قابل استفاده در مکان‌های مختلف مانند دکور، کتابخانه، تمام فضاهای قاب بندی شده و روی میزهای ریاستی است.

پرچم رومیزی لمینت یک نشان تبلیغاتی رنگی است که نه تنها به دلیل در معرض دید بودن به راحتی مشتریان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه یک اکسسوری جذاب نیز به شمار می‌رود. استفاده از پرچم رومیزی لمینت به محیط جلوه بصری بهتری می‌بخشد و هویت برند را نشان می‌دهد.

 

انواع پرچم رومیزی لمینت

پرچم رومیزی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود. پرچم‌های رومیزی لمینت به صورت ریشه‌دار، بدون ریشه، پایه دار، بدون پایه، ساتن مات و ساتن برق قابل سفارش هستند. هر کدام از این پرچم‌ها کاربرد مختلفی دارد و مشتری با توجه به نیاز خود می‌تواند یکی از انواع پرچم رومیزی لمینت را سفارش دهد.

 

جنس پارچه پرچم رومیزی لمینت

یکی از نکات مهمی که باید هنگام سفارش پرچم رومیزی لمینت به آن توجه داشت، جنس پارچه است؛ زیرا پارچه‌ای که برای پرچم انتخاب می‌شود بسیار اهمیت دارد و در صورتی که از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، پرچم جلوه زیبایی نخواهد داشت. پارچه پرچم رومیزی لمینت در اغلب موارد از ساتن انتخاب می‌شود. ساتن یکی از گزینه‌های مناسب برای پرچم تشریفاتی و پرچم رومیزی است. پارچه‌های ساتن دو نوع هستند که هر کدام ویژگی و محبوبیت خود را در میان مشتریان سفارش دهنده پرچم رومیزی لمینت دارند.

 • ساتن مات: پارچه‌های ساتن مات، درخشش خیلی کمتری دارند و در تولید پرچم‌های رومیزی لمینت استفاده می‌شوند.
 • ساتن براق: پارچه‌های ساتن براق، شفافیت و براقیت خاص و بیشتری دارند و از این پارچه‌ها می‌توان در تولید پرچم‌های رومیزی لمینت استفاده کرد.
قبل از خرید پرچم رومیزی لمینت بخوانید

قبل از خرید پرچم رومیزی لمینت بخوانید

اندازه پرچم رومیزی لمینت

پرچم‌های رومیزی لمینت در اندازه‌های متفاوت تولید می‌شوند. این اندازه‌ها بر اساس مدل‌های پرچم‌های رومیزی لمینت مشخص می‌شوند. به طوری که هر مدل از پرچم رومیزی لمینت اندازه خاص خود را دارد.

 • اندازه مدل ساده پرچم رومیزی لمینت: این مدل با طول 30 سانتی متر و عرض 20 سانتی متر تولید می‌شود.
 • اندازه مدل L پرچم رومیزی لمینت: این مدل با طول 27 سانتی متر و عرض 9 سانتی متر تولید می‌شود که در یک طرف پایه نصب می‌شود.
 • اندازه مدل T پرچم رومیزی لمینت: این مدل دو عدد پرچم لمینت است که با طول 27 سانتی متر و عرض 9 سانتی متر تولید می‌شود و در دو طرف پایه نصب می‌شود.
 • اندازه مدل V پرچم رومیزی لمینت: این مدل دو عدد پرچم لمینت است که با طول 30 سانتی متر و عرض 20 سانتی متر تولید می‌شود و در دو طرف پایه نصب می‌شود.

 

روش چاپ پرچم رومیزی لمینت

پرچم‌های رومیزی لمینت به روش چاپ دیجیتال تهیه و تولید می‌شوند. این نوع چاپ ماندگاری بسیار بالایی دارد. در چاپ دیجیتال چاپگر را به کامپیوتر وصل می‌کنند و اطلاعات مربوط به فرم و اندازه تصویر و همچنین تعداد و انواع رنگ به کامپیوتر داده می‌شود. بعد از اتمام چاپ، پارچه پرچم همراه لمینت براق به زیر دستگاه پرس حرارتی گذاشته می‌شود. چاپ پرچم رومیزی لمینت بنا به سفارش مشتریان هم به صورت تک رو و هم به صورت دو رو انجام می‌شود.

 

پایه پرچم رومیزی لمینت

برای نگه داشتن پرچم‌های رومیزی لمینت از پایه استفاده می‌شود. پایه پرچم انواع مختلفی دارد که دو نوع رایج آن عبارتند از:

 • پایه استیل: پایه‌های استیلی براقیت و جلوه‌ای زیبا دارند و برای پرچم‌های رومیزی لمینت کاربردهای زیادی دارند.
 • پایه سنگی: پایه‌های سنگی دارای وزن نسبتاً زیادی هستند و در نگه داشتن پرچم‌های رومیزی لمینت استفاده می‌شوند.

پایه استیل نسبت به پایه سنگی از محبوبیت بیشتری برخوردار است و در اغلب موارد پرچم رومیزی لمینت با پایه استیل تولید می‌شود.

 

ویژگی های پرچم رومیزی لمینت

پرچم‌های رومیزی لمینت دارای ویژگی‌های بسیار زیادی هستند. مهم‌ترین ویژگی این پرچم‌ها داشتن حالت ایستایی بسیار فوق‌العاده است. به همین دلیل نماد و لوگوی چاپ شده در این نوع پرچم‌ها به خوبی و واضح‌تر نشان داده می‌شوند. از طرف دیگر این پرچم‌ها قابلیت تمیزکنندگی خیلی خوبی دارند و با استفاده از دستمال مرطوب به راحتی تمیز می‌شوند. یکی دیگر از ویژگی‌های پرچم رومیزی لمینت این است که به دلیل چاپ حرارتی، از دوام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. همچنین استفاده از پرچم رومیزی از جمله تبلیغات ارزان و به صرفه است.

 

کاربرد پرچم‌های رومیزی لمینت

از پرچم‌های رومیزی لمینت در مراکز دولتی و خصوصی، مدارس، مشاورین املاک، نمایندگی‌ها و… استفاده می‌شوند. این نوع پرچم به دلیل زیبایی و جذابیت خاصی که دارد در زمینه تبلیغات کاربرد بیشتری دارد. البته می‌توان از این نوع پرچم در پیشخوان هتل‌ها و رستوران‌های بزرگ نیز استفاده کرد.

 

قیمت پرچم رومیزی لمینت

قیمت پرچم رومیزی لمینت به فاکتورهای زیادی بستگی که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • جنس پارچه پرچم: هر چه جنس پارچه پرچم مرغوب‌تر باشد، قیمت آن بیشتر است. توجه به این نکته حائز اهمیت است که هر چقدر جنس پارچه پرچم رومیزی لمینت با کیفیت باشد پرچمی که از آن تولید می‌شود نه تنها زیباتر بلکه باکیفیت‌تر نیز خواهد بود.
 • پایه پرچم: یکی دیگر از فاکتورهای تأثیرگذار در قیمت پرچم رومیزی لمینت، پایه است. هر چقدر پایه پرچم مرغوب‌تر باشد به همان اندازه قیمت پرچم نیز بیشتر خواهد بود. پایه‌های مرغوب در مقابل رطوبت، نور خورشید و باد بسیار مقاوم هستند و برای مدت زمان بیشتری می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. قیمت پایه پرچم به جنس پایه پرچم، جنس میله، رنگی که انتخاب می‌شود، ابعاد و ارتفاع پایه بستگی دارد.
 • اندازه کار: پرچم رومیزی لمینت در اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. اندازه پرچم از مهم‌ترین موارد تعیین کننده قیمت پرچم است.
  ریشه دار یا بدون ریشه بودن پرچم: در صورتی که پرچم به صورت ریشه دار سفارش داده شود، به قیمت پرچم لمینت اضافه خواهد شد.
قبل از خرید پرچم رومیزی لمینت بخوانید

قبل از خرید پرچم رومیزی لمینت بخوانید

پاسخ به برخی از سؤالات رایج در ارتباط با پرچم رومیزی لمینت

در این قسمت به برخی از سؤالاتی پر تکراری پاسخ می‌دهیم که در ارتباط با پرچم رومیزی لمینت وجود دارد.

 •  آیا پرچم‌های رومیزی لمینت می توانند به عنوان هدیه به شمار روند؟
  بله. یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی، پرچم است. دو شرکت به هنگام بستن قراردادهای تجاری مهم می‌توانند به یکدیگر پرچم رومیزی لمینت هدیه دهند. رؤسای شرکت‌ها می‌توانند انواع پرچم رومیزی لمینت را که هدیه گرفته‌اند در یک بخش از اتاق خود قرار دهند. بدون شک این هدیه یک نمایش بسیار عالی از ارتباطات تجاری گسترده خواهد بود.
 • آیا از پرچم رومیزی لمینت می توان در مناسبت های فرهنگی استفاده کرد؟
  بله. قرار دادن یک پرچم مناسبتی در کنار لوگوی شرکت در مناسبت‌های فرهنگی در عین حال که می‌تواند انتقال دهنده یک پیام فرهنگی باشد، می‌تواند ارزش تبلیغاتی بسیار مهمی داشته باشد.
 • آیا پرچم رومیزی لمینت فقط به صورت تک رو چاپ می‌شود؟
  نخیر. پرچم رومیزی به شکل دو رو نیز روی پارچه چاپ می‌شود.
 • برای تزئین دور پرچم رومیزی لمینت از چه چیزی می توان استفاده کرد؟
  برای تزیین دور پرچم می‌توان از ریشه در اطراف آن استفاده کرد یا همان برش لیزری معمول را سفارش داد؛ اما در اغلب موارد این پرچم بدون ریشه سفارش داده می‌شود.
 • زمینه پارچه پرچم رومیزی لمینت آیا تک رنگ است؟
  نخیر. زمینه‌های رنگی متفاوتی برای این کار وجود دارد که مشتریان می‌توانند به دلخواه سفارش دهند.
 • برای چاپ طرح لوگو روی پرچم رومیزی لمینت از چه نوع چاپی استفاده می‌شود؟
  برای چاپ طرح لوگو، معمولاً از چاپ دیجیتال تمام رنگی استفاده می‌شود.

 

برای سفارش پرچم رومیزی لمینت به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه بارنگ جهت رفاه حال مشتریان خود انواع پرچم رومیزی لمینت را از بهترین پارچه‌ها تولید می‌کند. در صورتی که قصد خرید پرچم رومیزی لمینت را دارید می‌توانید از طریق شماره‌تلفن‌هایی که در سایت بارنگ قرار داده شده تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبان مجموعه با رنگ همواره آماده ارائه خدمات و دادن مشاوره صحیح به مشتریان خود هستند. این مجموعه جهت کسب رضایت صد در صدی مشتریان خود برای تولید انواع پرچم رومیزی لمینت از باکیفیت‌ترین پارچه‌ها استفاده می‌کند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید