مقالات

انواع لباس های شیک و زیبا برای هدیه تبلیغاتی

انواع لباس های شیک و زیبا برای هدیه تبلیغاتی

انواع لباس های شیک و زیبا برای هدیه تبلیغاتی

لباس ها همیشه مورد استفاده هستند و ظاهر آن ها بیشتر به چشم می خورد. استفاده از لباس به عنوان هدیه تبلیغاتی، ایده ای بسیار خوب و پسندیده ای به نظر می رسد. از این رو می توان از انواع لباس های شیک و زیبا برای هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. تاثیری که انواع لباس ها در کارهای تبلیغاتی دارند، غافلگیرکننده است. کاربرد هر یک از لباس ها در محیط و مکان های مناسب، متفاوت است. لباس های تبلیغاتی محبوبیت زیادی بین معرفی کنندگان دارند. در ادامه با بارنگ همراه باشید.

هدیه تبلیغاتی چیست؟

هدیه تبلیغاتی هدیه ای است که به منظور بازاریابی و تبلیغات، روی هدیه مورد نظر لوگو یا طرح نوشته چاپ می شود. هدیه تبلیغاتی از سوی صاحبان مشاغل یا کسب و کارهای جدید به مشتریان جدید داده می شود. هدف از این هدیه، ایجاد یک ارتباط قوی تر بین ارائه دهندگان و مصرف کنندگان خدمات یا کالا است. هر چه مصرف کننده اطلاعات بیشتری در مورد خدمات یا کالا داشته باشد و یک آشنایی مورد اطمینانی بین آن ها ایجاد شود، فروش به مراتب بیشتر خواهد شد. امروزه از کالاهای مختلفی می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. اجناسی مانند لباس یک انتخاب بسیار ایده آل برای هدیه تبلیغاتی به شمار می آید. تنوع لباس، وسعت انتخاب بیشتری به صاحبان مشاغل می دهد.
هدایای تبلیغاتی توسط شرکت های معتبر چاپ و عرضه می شوند. این شرکت ها با داشتن پیشرفته ترین دستگاه های چاپی، لوگوها و طرح نوشته های شما را با بهترین کیفیت روی لباس های مورد نظر شما چاپ می کنند. انتخاب رنگ و اندازه چاپ و تعداد تیراژ آن ها با سلیقه مشتریان انجام می شود.

انواع لباس به عنوان هدیه تبلیغاتی

برای تبلیغات می توان از انواع لباس های مردانه و زنانه استفاده کرد. در ادامه انواع این لباس های جذاب را به منظور بازدهی خوب تبلیغاتی معرفی می کنیم.

تیشرت تبلیغاتی

تیشرت های تبلیغاتی در تنوع رنگی و مدلی بسیار بالایی هستند. تیشرت ها در مدل های آستین بلند، آستین کوتاه، سه دکمه، یقه گرد، یقه هفت و… هستند. طرح یا لوگوی انتخابی معمولاً در قسمت چپ سینه چاپ می شود. در برخی از تیشرت ها به صورت سراسری چاپ روی آن ها انجام می شود. چاپ ها می توانند رنگی یا تک رنگ باشند. تیشرت ها، جوان پسند هستند و برای تبلیغات گروهی می توان از این هدایا استفاده کرد.

کلاه تبلیغاتی

کلاه می تواند یکی از کم هزینه ترین هدیه تبلیغاتی باشد. با توجه به هزینه کمتری که برای تبلیغ دارد، مصرف آن در بین گروه های مختلف سنی بسیار زیاد است. از این رو انتخاب مناسبی برای تبلیغ کنندگان محسوب می شود. یکی از امتیاز هایی که کلاه های تبلیغاتی دارند، تنوع رنگی بسیار بالای آن ها است. برای صاحبان مشاغل و خدمات حرفه ای می توان پیشنهاد کرد، از ست کلاه و تیشرت برای هدایای تبلیغاتی خود استفاده کنند.

شال تبلیغاتی

شال از جمله لباس های جذابی است که در بین خانم ها و آقایان محبوبیت خاصی دارد. برای چاپ شعار تبلیغاتی خود می توان از انتهای عرضی شال ها استفاده کرد. شال های مورد استفاده خانم ها عریض تر از شال های آقایان هستند. استفاده از شال های همرنگ و هم طرح در بین همکاران یک شرکت یا یک دفتر کاری، می تواند یکی از کاربردهای شال های تبلیغاتی باشد.

انواع لباس های شیک و زیبا برای هدیه تبلیغاتی

انواع لباس های شیک و زیبا برای هدیه تبلیغاتی

مانتو تبلیغاتی

مانتوهای کارگاهی اغلب دارای جنس های ضخیم و بادوامی هستند. استفاده دائم از این مانتوها به همراه لوگوی تبلیغاتی ایده بسیار جالبی است. مانتوهای تبلیغاتی اغلب دارای یقه انگلیسی هستند و هم برای آقایان و عم برای بانوان استفاده می شوند. برای مانتوهایی با رنگ تیره از چاپ تبلیغاتی با رنگ روشن استفاده می شود.

سویی شرت تبلیغاتی

سویی شرت ها تنوع مدلی بسیاری دارند و در طرح های کلاه دار، بی کلاه، جلو بسته و جلو باز یافت می شوند. سویی شرت یک هدیه ای ارزشمند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است. از سویی شرت در فصل های خنک استفاده می شود و جز لباس های رویی محسوب می شود. از این رو چاپ هر نوع لوگو و طرح نوشته تبلیغاتی روی آن جلوه بهتری بین بینندگان دارد. تنوع رنگی و چند تیکه ای سویی شرت ها، زیبایی آن را دو چندان می کند.

یونیفرم تبلیغاتی

یونیفرم ها همان لباس های فرمی هستند که در محیط های مختلف از آن ها استفاده می شود. این لباس ها، لباس های متحدالاشکلی هستند که در اداره ها، شرکت ها، مدارس و سازمان های دیگر کاربرد دارند. این لباس ها به دو صورت رسمی و غیر رسمی می تواند باشد. یونیفرم تبلیغاتی، سازماندهی یک شرکت را منظم تر جلوه می دهد. برای چاپ لوگوی تبلغیاتی روی انواع لباس های فرم می توان از شرکت های چاپ تبلیغاتی کمک گرفت.

لباس کار تبلیغاتی

کارگران کارگاه ها و شرکت های خدماتی لازم است از لباس کار مخصوص و مرتبط با کار خود استفاده کنند. این لباس ها در شکل های مختلفی مانند سرهمی کامل، سرهمی دو بندی، کاپشن و شلوار و… هستند. شناخته شدن این افراد با لباس کار مشخص و لوگوی چاپی، اطمینان بیشتری به مشتریان این مشاغل می دهد. همچنین باعث شناخته شدن آن ها در بین عموم مردم یا یک محیط کوچک می شود. جنس این لباس ها بسیار با کیفیت و بادوام هستند.

انواع لباس های شیک و زیبا برای هدیه تبلیغاتی

انواع لباس های شیک و زیبا برای هدیه تبلیغاتی

مزایای هدیه تبلیغاتی

تاثیری که تبلیغات در امر معرفی برند و کالا دارد، بسیار قابل توجه است. می خواهیم شما را در مورد مزایای هدایای تبلیغاتی بیشتر آشنا کنیم.
• هدیه های تبلیغاتی باعث می شوند برند و خدمات شما بیشتر دیده شوند. بیشتر به چشم خوردن بازخورد بسیار خوبی در زمینه فروش خواهد داشت.
• با دادن هدایای خوب و مفید، به راحتی می توان رضایت مشتریان را به برند و خدمات مورد نظر خود جلب کرد.
• هدایای تبلیغاتی سرمایه گذاری های خردی هستند که در آینده سودهای کلانی به همراه دارند.
• هدایای تبلیغاتی، وفاداری شما نسبت به مشتریان را ثابت می کنند. با این هدایا همیشه همراه آن ها خواهد بود.
• به وسیله هدایای تبلیغاتی ارتباط بین شما و مشتریان شما بیشتر و محکم تر خواهد بود.

سفارش هدیه های تبلیغاتی

شما می توانید برای سفارش هدیه های تبلیغاتی از طریق بارنگ اقدام کنید. شرکت چاپ پرچم بارنگ با هدف تولید مرغوب و چاپ باکیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب در سال ۱۳۹۲ پا به عرصه مهم و ضروری چاپ نهاد. این مرکز فعالیتش را با چاپ پرچم تشریفات آغاز و کارش را با فعالیت در حوزه‌های چاپ روی روبان، بندآویز، چاپ روی لیوان، چاپ روی تیشرت، تولید بج سینه و… ادامه و در حال خدمات رسانی به مردم ایران عزیز است.

لطفا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید