مقالات

مرکز چاپ پرچم رومیزی و تشریفات در تهران

چاپ پرچم تبلیغاتی رومیزی و تشریفات

پس از انتشار مطلبی از انجمن ملی تبلیغ کنند گان در مورد این واقعیت که نشانه های تبلیغاتی در مکان های عمومی بیشترین اثر و کمترین هزینه را برای صاحبان کسب و کار دارد. این مهم در بین صاحبان کسب و کارهای مختلف بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. از این رو شرکت های مختلف را بر آن داشته تا بهترین راه و کمترین هزینه را برای دیده شدن انتخاب کنند.

لطفا از این مطلب نیز بازدید کنید: خرید پرچم

بر طبق نظرسنجی های صورت گرفته درصد تاثیر گذاری و افزایش بازدید و جلب توجه در انواع تبلیغات بصورت زیر بیان شده است:

  • تبلیغات محیطی: 20 الی 50 درصد
  • تبلیغات روزنامه : 8 درصد
  • تبلیغات رادیویی: 2 درصد
  • تبلیغات تلویزیونی: 5 درصد

**بله شما درست متوجه شدید بین 20 الی 50 درصد برای تبلیغات محیطی عالیه نه؟! پس با انتخاب پرچم تبلیغاتی بهترین راه برای تبلیغات محیطی را انتخاب کنید.

چاپ پرچم تبلیغاتی

افزایش فروش کسب و کار خود را با چاپ پرچم های تبلیغاتی، طراح های خاص و زیبا در بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در تهران تجربه کنید. برای برگزاری و شرکت در رویدادهای مختلف از جمله: سمینارها و همایش ها با پرچم های اختصاصی شرکت و یا سازمان خود نگاه مخاطبین را به جذب کنید.

تولید کننده پرچم تشریفات و رومیزی

سفارش پرچم تبلیغاتی

طرح های پرچم تبلیغاتی خود را برای ما ارسال کنید. ما می توانیم لوگو و تصاویر ارسالی از طرف شما را به بهترین شکل و کیفیت بسیار عالی روی پرچم پیاده سازی و طراحی کنیم. شما میتوانید از کارشناسان مجرب ما برای طراحی بهتر پرچم های خود بصورت رایگان استفاده کنید. فقط کافیست با ما تماس بگیرد.

انواع پرچم های تبلیغاتی

پرچم های تبلیغاتی شما می تواند به صورت بنر و یا پرچم اهتزاز در معابر عبور و مرور یا در اتاق و روی میز شرکت به صورت پرچم رومیزی قرار بگیرد. یکی دیگر از محصولات پر طرفدار این مرکز که می توان از آن نام ببریم پرچم مذهبی می باشد. این پرچم بسیار پر طرفدار برای مناسبت های مذهبی هیئت ها در معابر پر رفت و آمد در ایام خاص سوگواری و اعیاد مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ پرچم های ملی کمک به رونق تولید

پرچم های که در مرکز بارنگ تولید می شود کاملا در ایران تولید می شود، شما با تهیه این پرچم های با کیفیت و مرغوب به رونق تولید ملی نیز کمک خواهید کرد.

چاپ پرچم سفارشی خاص

اگر به دنبال طرح یا شکل خاصی برای پرچم تبلیغاتی خود هستید و در سایت ما نمونه آن را  مشاهده نمی کنید! اصلا نگران نباشید با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما می توانند طرح ها و شکل های شگفت انگیز ی برای پرچم  های تبلیغاتی در فضای باز به شما پیشنهاد دهند. یک تصویر از طرح پیشنهادی خود را برای ما ارسال کنید، طراح هان ما چالش های جدید را دوست دارند، فقط مطمئن شوید که زودتر سفارش خود را داده اید تا زمان کافی برای پیگیری و رفع خطا داشته باشیم.

چاپ پرچم و بنر تبلیغاتی

بنر های تبلیغاتی یکی دیگر از محصولات پر طرفدار این مرکز می باشد. بنر های تبلیغاتی با طرح های گوناگون و زیبا برای کسب کار شما و جذب مشتری و فروش بیشتر بسیار مناسب است. فقط کافیست طرح پیشنهادی خود را به ما ارائه دهید.

چاپ پرچم اهتزاز شهرداری ها

در طول این سالها و کسب تجربه بسیار و همکاری با شرکت ها و ادارات بزرگ دولتی و خصوصی مختلف در  ایران از جمله شهرداری های شهرهای مختلف کاملا به کیفیت کارهای ما اشنایی پیدا کردن و خیلی راحت تر تبلیغات پرچم خود را به کارشناسان مجرب بارنگ می سپارند. ادارات و سازمان ها کاملا از نظر قیمت و کیفیت با رضایت و میل با بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در ایران قرارداد های بلند مدت امضاء کرده اند و این باعث افتخار ماست. این مرکز تمام قد به تعهدات خود در طول این سال ها عمل کرده است و این خود بهترین تبلیغ برای بارنگ محسوب می شود.

چاپ پرچم تبلیغات خیابانی(بادبانی)

امروزه میلیون ها خودرو در خیابان های ایران وجود دارد که نیاز به شستشو دارند، شستشوی اتومبیل تبدیل به یک کسب و کار بزرگ و پر درآمد شده است. برخی از نشانه های مرکز شستشوی اتومبیل «کارواش» پرچم های تبلیغاتی می باشند. اگر شما صاحب یک کارواش هستید ما به شما پرچم های ساحلی «بادبانی» چاپ شده در بارنگ با رنگ های روشن و جذاب را پیشنهاد می کنیم.

پرچم ارسالی از طرف مشتری عزیزمان

بورس بازار پرچم کجاست؟

یکی از بهترین و پر طرفدار ترین محصولات ما برای تبلیغات در خیابان و مراکز تفریحی آبی پرچم های ساحلی می باشد. این پرچم ها بسیار مناسب برای مراکز شستشوی اتومبیل یا همان کارواش ها می باشد. برای دریافت قیمت انواع پرچم ساحلی با ما تماس بگیرید.

چاپ پرچم ایران

چاپ پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به صورت تکی و تیراژ برای ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی یکی از جذاب ترین کارهای ما در این مرکز می باشد. تکنسین ها مرکز چاپ پرچم بارنگ با افتخار در خدمت شما برا چاپ پرچم ایران در سایز ها مختلف ازجمله:پرچم اهتزاز ایران، پرچم رومیزی ایران، پرچم تشریفات ایران می باشد.

پرچم اهتزاز

از این مطلب نیز دیدن کنید: تاریخچه پرچم کشورهای مختلف

چاپ پرچم مخروطی به همراه تولید طلق نگهدارنده

پرچم های بزرگ به خودی خود بر روی میله شکل و ظاهر مناسبی ندارند. برای اینکه این پرچم ها بشکل مخروطی روی میله قرار بگیرند باید از یک طلق در زیر این نوع پرچم ها استفاده کرد. پرچم های مخروطی واقعاً جلوه بسیار زیبای در سالن های کنفرانس و همایش ها دارند. این پرچم ها کاملا به صورت مخروطی و زیبا در اندازه های مختلف با کمک یک میله نگهدارنده، یک پایه خورشیدی یا پنجه شیری و یک طلق نگهدارنده که در زیر پرچم قرار می گیرد تا پرچم شکل خود را به خوبی حفظ کند استفاده می شود.

برای دیدن ویدئو آموزش نصب پرچم مخروطی به همراه طلق روی اینجا کلیک کنید.

قیمت چاپ پرچم در بارنگ

بارنگ با سر لوحه قرار دادن این موضوع که به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت نمی کند. همیشه بر آن بوده است تا بتواند با استفاده از بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها در صنعت چاپ پرچم، بهترین کیفیت و کمترین قیمت را نسبت به رقبای خود ارائه دهد.

برای رفتن به لیست قیمت انواع پرچم روی اینجا کلیک کنید.

* بارنگ برای راحتی دوستان در سراسر کشور محصولات خود را در کمترین زمان ممکن ارسال می کند.*

چاپ روی شال تبلیغاتی نیز یکی دیگر از محصولات تبلیغاتی ما می باشد که می توانید به آن فکر کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید