خدمات

نصب انواع میله پرچم مرتفع

میله پرچم,دکل پرچم,برج پرچم

میله پرچم | دکل پرچم | برج پرچم

یکی دیگر از محصولات بارنگ بزرگترین مرکز تولید و چاپ پرچم ارائه مشتقات و ملزومات نصب پرچم می باشد. نصب و راه اندازی پرچم ها احتیاج به میله پرچم ، دکل پرچم و یا برج پرچم دارد. خدمات نصب و راه اندازی میله پرچم کاملا توسط بارنگ انجام می شود.

کاربرد میله پرچم

قطعا شما روزانه شاهد پرچم های بزرگی که در سطح شهر یا منطقه ای خاصی به اهتزاز در آمده اند هستید. این پرچم ها معمولا با اهداف مختلفی نصب می شوند که در ادامه به برخی از کاربرد های آن می پردازیم:

 • مکان های نظامی: معمولا در مکان ها و پادگان های نظامی، در هر کشوری وجود یک پرچم اهتزاز نظامی یا ملی الزامی می باشد. افراد حاضر در پادگان ها باید در زمان های مختلف اقدام به اهتزاز پرچم ملی کشور خودکنند و به آن احترام بگذارند.
 • مدارس و ادارات دولتی: از دیگر مکان های که معمولا از اهتزاز پرچم های مرتفع استفاده می شود،  مدارس و مکان های دولتی می باشد. معمولا برای این مکان ها از میله پرچم های با طول متوسط و بزرگ استفاده می شود.
 • پرچم شهرداری: قطعا شما نیز در هنگام عبور از چهارراه ها، میادین و عبور از پل های سطح شهر، اهتزاز پرچم های شهرداری را به وضوح مشاهده کرده اید.
 • برج پرچم ، دکل پرچم: پرچم های بزرگی هستن که توسط شهرداری در بعضی از معیادین شهر به منظور زیبا سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این پرچم ها بسیار مرتفع و بزرگ هستند و حتی از فاصله خیلی دور  نیز قابل مشاهده هستند.

راهنمای خرید میله پرچم

برای خرید میله پرچم باید به نکاتی مثل:

 • مساحت محل نصب پرچم: مثلا برای یک مساحت 3*3 متر مربع میله ای با ارتفاع 4 متر مناسب است.
 • وسعت دید: شعاع منطقه ای که شما انتظار دارید پرچم دیده شود.
 • شرایط جوی: میزان باد منطقه جغرافیای محل مورد نظر
 • خاک: بررسی نوع خاک منطقه

برج پرچم,میله پرچم,دکل پرچم

البته شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و در خصوص نوع پرچم و میله استفاده شده برای آن مشاوره بگیرید. شماره ای که باید با آن تماس بگیرید 02144283835 می باشد.

اقلام ساخت برج پرچم یا دکل پرچم

برای ساخت برج پرچم یک سری اقلام مورد نیاز می باشد که در بارنگ خدمات نصب و راه اندازی آن بر عهده کارشناسان و متخصصان مجرب این مرکز می باشد. این اقلام عبارت انداز:

 • ورق هایی با ضخامت حداقل 2 و حداکثر 10 میلیمتر
 • تابلو برق و گیربکس
 • میله برق گیر و چراغ چشمک زن برای هشدار
 • اتصال قطعات پایه به صورت روی هم افتاده
 • کلاهک باران گیر در بالای میله
 • استفاده از سیم بکسل مغز فولادی گالوانیزه
 • استفاده از سیستم روتشین و چرخش 360 درجه بدون محدودیت

طریقه ساخت میله پرچم

بارنگ مجری سازه های برج پرچم (میل پرچم ، دکل پرچم ، پایه پرچم) می باشد. برج پرچم یا دکل پرچم به بعضاً بخاطر ارتفاع زیادی که دارد باید بصورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد. در موقعیت های جغرافیایی مختلف وجود شرایط جوی متفاوت و پیچیده باعث می شود تا وجود کارشناسان و آنالیزور های متخصص در این زمینه امری حیاتی باشد. بارنگ با بهرگیری از بهترین کارشناسان مجرب در زمینه تولید و نصب انواع پرچم های مرتفع و پس از سال ها تجربه در همکاری با شرکت های مختلف از جمله شهرداری های تمام شهرهای کشور این نوید را به شما می دهد که بتوانید بدون هیچ نگرانی از پرچم های با ارتفاع متوسط و بسیار مرتفع استفاده کنید.

برج پرچم,میله پرچم,دکل پرچم

استفاده از سیستم روتیشن در میله پرچم های ساخته شده در بارنگ باعث جلوگیری از پیچیده شدن پارچه پرچم به دور میله می شود، سازه های پرچم با استفاده از تابلو برقی که زیر آنها نصب می شوند و گیربکس های جهت اهتزاز پرچم مجهز می باشند. همچنین قطعات برج پرچم بصورت اورلب مونتاژ می گردد.

استفاده تابلو برق در برج پرچم

تابلو برق در برج پرچم های مختلف برای روشن کردن چراغ های هشدار و یا بعضاً برای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. نصب چراغ های رنگی در ارتفاع برج مخصوصا در مکان های که احتمال عبور هواپیما وجود دارد الزامی است که باعث جلوگیری از برخورد آنها با برج پرچم می شود.

دکل پرچم

ورق های که برای دکل های پرچم در بارنگ ارائه می شود، به روش گالوانیزه گرم ساخته می شوند که بسیار مقاوم هستند.

با توجه به ارتفاع دکل های پرچم ضخامت ورق ها نیز تغییر می کند.

معمولا ارتفاع این سازه ها بین 6 تا 70 متر متغییر است که البته برای پرچم های در ارتفاع بین 6 تا 12 متر از لوله نیز می توان استفاده کرد.

برای پایه های کوتاه نیازی به گیربکس برای بالا و پایین آوردن پرچم نیست ولی برای ارتفاع بیش از 25 متر از مقاطع چند وجهی استفاده می شود.

میله پرچم,دکل پرچم,برج پرچمقیمت دکل پرچم

بارنگ بزرگترین مرکز تولید و چاپ پرچم و تمام اقلام مورد نیاز پرچم در تهران می باشد. این مرکز با حفظ کیفیت محصولات و با بالا بردن سطح رضایت مشتریان خود سعی دارد در این راستا با از بین بردن واسطه های این بازار، بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

تعیین قیمت برای ساخت برج پرچم و یا دکل پرچم احتیاج به محاسبات دقیق کارشناسان مرکز خدمات نصب بارنگ را دارد. از این رو برای اطلاع دقیق از قیمت و بهره گیری از مشاوره کارشناسان مجرب ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس خط1 : 02144283834 جهت مشاوره
شماره تماس خط2 : 02144283835  جهت سفارش

 

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید