خدمات

نگه دارنده پرچم فلزی مدل نیم هلال

نگهدارنده پرچم فلزی مدل نیم هلال یکی از انواع نگهدارنده های پرچم شمار می رود که برای جلوی زیبا طرح پرچم کاربرد فراوانی دارد و در اندازه‌های متفاوت به بازار عرضه می شود. استفاده از این نگهدارنده به زیباتر نشان داده شدن پرچم کمک فراوانی می‌کند و برای قرار دادن پرچم بر روی میز مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال خرید نگهدارنده پرچم فلزی هستید، خرید از انواع مدل های نیم هلال آن به زیباتر شدن کار شما کمک فراوانی می کند، به همین دلیل به شما توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در این مقاله با ما همراه باشید.

 

جنس فلز به کار رفته در نگهدارنده پرچم فلزی مدل نیم هلال

در اکثر موارد جنس فلز به کار رفته در این نگهدارنده پرچم از جنس استیل ضد زنگ می باشد، اما در برخی از موارد ممکن است از فلزات دیگر نیز برای این منظور استفاده شود و در نهایت یک لایه آبکاری با استفاده از استیل ضد زنگ بر روی محصول استفاده شود.

استفاده از استیل ضد زنگ در تولید این محصول دارای دو مزیت کلی است:

  • عدم زنگ زدن محصول: استیل ضد زنگ همانطور که از نامش پیداست در برابر زنگ زدن به خوردگی مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می‌دهد و به همین دلیل می‌توان گفت یکی از مهمترین مزایای استفاده از آن برای پایه پرچم کمک به زنگ نزدن این محصول است.
  • وزن سبک: یکی دیگر از مزایای استفاده از استیل ضد زنگ در تولید پایه نگهدارنده پرچم مدل نیم هلال این است که استیل ضد زنگ معمولا وزن بسیار کمی دارد و نسبت به سایر فلزات وزن آن کمتر است به همین دلیل جابجایی و حمل و نقل پرچم برای خریداران آسان تر می شود.

 

چگونگی تولید نگهدارنده پرچم فلزی مدل نیم هلال

یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد پرچم فلزی مدل نیم هلال به آن پرداخته می‌شود، چگونگی تولید این محصول است. برای تولید این محصول در ابتدا فلزات را به صورت کامل ذوب نموده و سپس در قالب پایه پرچم می ریزند و در نهایت آن را کمی داغ می‌کند و سپس به محصول مورد نظر شکل می دهند.

تمامی پروسه های به کار رفته برای تولید این محصول به صورت مکانیزه و با استفاده از دستگاه‌های خاص انجام می پذیرد و دست انسان کمترین دخالت را در تولید این محصول خواهد داشت.

 

موارد استفاده از پایه نگهدارنده پرچم مدل نیم هلال

به صورت کلی می توان گفت استفاده از پایه نگهدارنده پرچم مدل نیم هلال در مکان‌های مختلف امکان پذیر است و در اکثر موارد برای نصب پرچم رومیزی از این محصول استفاده می شود.

در کنفرانس ها، در اتاق کار، در محافل سیاسی و اجتماعی و غیره می توان از این محصول با کیفیت بسیار بالا بهره برد.

 

کیفیت پایه نگهدارنده پرچم مدل نیم هلال به چه صورت است؟

کیفیت پایه نگهدارنده پرچم نیم هلال بسیار بالا است به صورتی که این محصول می‌تواند برای سال‌های طولانی مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مهم‌ترین مواردی که بر روی کیفیت این محصول تاثیر بسزایی دارد و ماندگاری رنگ آن است به صورتی که زمانی که آن را برای سال‌های طولانی مورد استفاده قرار می دهید به هیچ عنوان کیفیت رنگ محصول زیر سوال نخواهد رفت و محصول رنگ خود را از دست نخواهد داد.

 

عوامل موثر بر روی قیمت پایه نگهدارنده پرچم مدل نیم هلال

  • اندازه محصول: یکی از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت این محصول را می توان ابعاد و اندازه آن دانست که هر چه بزرگتر باشد، قیمت محصول بالاتر می رود.
  • کیفیت تولید: در هنگام تولید محصولات باید توجه شود که محصول مورد نظر به هیچ عنوان آسیبی نبیند و یا دچار خوردگی نشود، در این صورت قیمت تمام شده آن به مراتب بالاتر خواهد بود.
  • مواد اولیه استفاده شده: استیل ضد زنگ به عنوان یکی از مواد اولیه استفاده شده در این محصول باعث بالاتر رفتن قیمت آن می شود در حالیکه اگر تنها از آبکاری استیل ضد زنگ استفاده شود، قیمت محصول پایین تر خواهد بود.

 

خرید پایه نگهدارنده پرچم مدل نیم هلال

برای خرید پایه نگهدارنده پرچم مدل نیم هلال می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت اینترنتی بارنگ با کیفیت بسیار بالا خریداری نمایید. این سایت که برای مدت زمان ۸ سال به تولید انواع مختلف پایه نگهدارنده پرچم پرداخته است، آماده خدمت رسانی به مشتریان و تولید پایه نگهدارنده پرچم مدل نیم هلال با کیفیت بسیار بالا است.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید