خدمات

پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی همانطور که از نامش پیداست، برای قرار دادن پرچم بر روی میز مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع متنوع در بازار موجود است که خریداران می‌توانند انواع متنوع آن را بر اساس نیاز و توان مالی خود خریداری کنند. در این مقاله به پایه پرچم رومیزی و برخی از مدلهای آن می‌پردازیم به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی مدل خاتم

 

انواع پایه پرچم رومیزی

بصورت کلی پایه پرچم رومیزی در سه مدل مختلف به دست مصرف کنندگان می رسد که عبارتند از:

  • پایه L: پایه ال دارای شکل ظاهری مانند ال برعکس می باشد و در اکثر موارد برای آویزان کردن پرچم های عمودی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع متنوعی از پایه ال در سایزهای مختلف به بازار عرضه می شوند و تنها برای آویزان کردن یک پرچم مناسب هستند.
  • پایه T: در بعضی از موارد شاید نیاز داشته باشید که دو عدد پرچم را به صورت همزمان در کنار یکدیگر بر روی میز قرار دهید، در این گونه موارد پایه پرچم مدل تی بهترین گزینه برای خرید است. شکل ظاهری این پایه دقیقاً مانند حرف تی در انگلیسی است و به راحتی می‌توان دو عدد پرچم را در کنار یکدیگر بر روی آن قرار داد و از شلوغ شدن فضای روی میز جلوگیری نمود.
  • پایه ساده: پایه ساده دارای مدل کاملا ساده و ایستاده است و پرچم معمولاً به صورت افقی بر روی آن نصب می‌شود. این پایه را می توان یکی از قدیمی ترین انواع پایه پرچم رومیزی دانست که در ابتدا استفاده از آن رونق و رواج بیشتری داشت، اما با ورود انواع دیگر پایه پرچم رومیزی استفاده از آن کمتر شد.

 

جنس های مختلف پایه پرچم رومیزی

به صورت کلی پایه پرچم رومیزی در دو جنس استیل و یا جنس سنگی به بازار عرضه می شود. استفاده از جنس استیل محصول در بازار امروز رواج بسیار زیادی پیدا کرده است، زیرا جنس سنگی به دلیل دارا بودن وزن نسبتا بالا امکان حمل و نقل و جابجایی چندان زیادی ندارد و جابجایی آن تا حدودی سخت است.
پایه پرچم رومیزی در هر دو جنس استیل و یا سنگی به دلیل دارا بودن خاصیت ضد زنگ برای سال های متمادی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی استیل 2 قلو

زیره پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی در قسمت زیر و کفی خود دارای طرح های متنوعی است که در بعضی از موارد افراد ترجیح می دهند انواع ساده آن را خریداری کنند، اما در برخی دیگر از موارد نشانه هایی مانند نشان تجاری در قسمت زیره این محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در برخی از موارد طرح‌هایی مانند طرح منبت کاری در قسمت زیره این محصول مورد استفاده قرار می گیرند که به زیبایی بیشتر پایه پرچم رومیزی کمک فراوانی می‌کند. زیره پایه پرچم رومیزی تاثیر بسزایی بر روی شکل ظاهری محصول و بالا رفتن میزان ایستایی و کیفیت آن می شود.

 

پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی استیل

 

عوامل موثر بر قیمت پایه پرچم رومیزی

جنس محصول: یکی از عوامل موثر بر قیمت پارچه رومیزی جنس محصول است. اگر پایه پرچم رومیزی از جنس سنگ باشد، دارای قیمت بالاتری نسبت به جنس استیل است.

طرح محصول: پایه پرچم هایی که دارای مدل تی هستند در بازار با قیمت بالاتری به فروش می رسند در حالی که پایه پرچم ساده قیمت مناسب تر و کمتری دارد.

اندازه: پایه پرچم با ابعاد و اندازه بزرگتر قیمت بالاتری دارد.

 

خرید پایه پرچم رومیزی

برای خرید پایه پرچم رومیزی در دو جنس استیل و سنگ و با کیفیت بسیار بالا می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت اینترنتی ما خریداری کنید.
در سایت بارنگ تمامی طرح های دلخواه محصولات قرار داده شده است و همچنین اگر به دنبال خرید طرحی به صورت سفارشی هستید، می توانید محصول مورد نظر خود را در سایت ما بارگذاری کنید و سپس آن را طی چند روز کاری با کیفیت بسیار بالا در محل مورد نظر تحویل بگیرید، همچنین می توانید ابعاد متنوعی از این محصولات را خریداری کنید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید