پایه پرچم ماشینی

پایه پرچم ماشینی

تاریخ انتشار: 1400,04,29

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰,۰۹,۳۰

نویسنده: بارنگ

زمان مطالعه: دقیقه 2

یکی از لوازمی که برای نصب پرچم‌های مختلف روی خودرو استفاده می‌شود پایه پرچم ماشینی است. پرچم مخصوص خودرو تنها در نوع پایه پرچم متفاوت است. در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا پرداخته می‌شود. در ادامه با بارنگ همراه باشید.

 

کلیاتی در مورد پایه پرچم ماشینی

برای نصب پرچم روی خودرو به پایه پرچم نیاز داریم که این پایه پرچم‌ها در سایز ۱۲۰ سانتی متری برای تمام خودروها تولید می‌شوند. پایه پرچم‌ها به شکل T تولید و عرضه می‌شوند. جنس این پایه‌ها از کائوچو است و قابلیت تغییر زاویه را دارد. این پایه‌ها منعطف تولید می‌شوند، یعنی پایه پرچم به صورت فنری است تا در تنش‌ها و جریان باد و بادگیر بودن پرچم از جا کنده نشود. پایه پرچم ماشینی مدل‌های مختلفی دارد که یکی از این مدل‌ها روی کاپوت ماشین و مدل دیگر روی شیشه و یا سقف خودرو قرار می‌گیرد. همان‌طور که می‌دانید پرچم‌ها به کمک پایه یا میله به اهتزاز در می‌آیند. ارتفاع پایه پرچم ماشینی حداکثر ۵۰ سانتی‌متر است و اگر پرچم روی آنتن خودرو نصب می‌شود باید پایه پرچم متناسب با مکان مورد نصب باشد.

پایه پرچم ماشینی
پایه پرچم ماشینی

جمع بندی

از پایه پرچم برای نگهداری پرچم روی بدنه یا شیشه ماشین استفاده می‌شود. توجه کنید هنگام نصب کیفیت چسب دو طرفه باید فوق‌العاده بالا باشد تا پرچم را نگه دارد. قیمت پایه پرچم ماشینی نیز به عواملی مانند جنس پایه و نوع رنگ بستگی دارد. با توجه به نکات گفته شده می‌توانید با آگاهی کامل پایه پرچم مورد نیاز خود را از سایت بارنگ تهیه و خریداری نمایید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ
شرکت چاپ و تولید بارنگ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *