پرچم اهتزاز تبلیغاتی

پرچم اهتزاز تبلیغاتی

تاریخ انتشار: 1400,04,29

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۳,۰۱,۱۴

نویسنده: بارنگ

زمان مطالعه: دقیقه 2

در برخی موارد وقتی وارد شهری می شویم پرچم هایی به صورت عمودی یا افقی دیده می شوند که روی آن پرچم کشور، نماد شهرداری یا لوگوی شرکتی خاص به نمایش گذاشته شده است. در این مقاله قصد داریم به این نوع پرچم ها که به پرچم تبلیغاتی اهتزاز معروف هستند بپردازیم. در ادامه با بارنگ همراه باشید.

 

پرچم اهتزاز تبلیغاتی چیست؟

این پرچم ها روی پایه های بلند در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند که به صورت عمودی و افقی در اندازه های گوناگون تولید و چاپ می شوند. جنس پارچه پرچم های اهتزاز تبلیغاتی ساتن و ژرسه است که امروزه تولید آن مختص به ساتن شده است و ژرسه کمتر کاربرد دارد. پارچه های ساتن که برای تولید پرچم اهتزاز به کار می روند از مقاومت بسیار زیادی برخوردار هستند.

چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال و اسیدی (دیسپرس) و یا چاپ سیلک انجام می شود. برای ماندگاری این پرچم کیفیت جنس اهمیت زیادی دارد تا در تمام شرایط جوی بتواند عمر طولانی داشته باشد. در صورتی که چاپ این نوع از پرچم ها دیجیتال باشد قابل شستشو هستند. قیمت این پرچم ها به جنس پارچه، نوع چاپ و … بستگی دارد.

پرچم اهتزاز تبلیغاتی
پرچم اهتزاز تبلیغاتی

انواع پرچم اهتزاز تبلیغاتی

پرچم های اهتزاز به صورت افقی و عمودی تولید می شوند. پرچم های افقی معمولاً به صورت جا چوب و پرچم های عمودی معمولاً روی میل پرچمی که سیم بکسل دارد نصب می شوند. برخی از ابعاد پرچم اهتزاز تبلیغاتی افقی عبارت اند از: ۱۲۰*۷۰ – ۱۴۰*۸۰ – ۱۵۰*۹۰ – ۱۷۰*۱۰۰ – ۲۱۰*۱۲۰ – ۲۴۰*۱۴۰ سانتی متر و… .
ابعاد پرچم اهتزاز تبلیغاتی عمودی به صورت: ۲*۱ – ۳*۱ – ۴*۱ – ۵*۱ متر و… تولید می شوند.

 

کاربردهای پرچم اهتزاز تبلیغاتی

  • نصب در ورودی شهرها
  • امکان نصب در محل های برگزاری کنفرانس ها
  • قابل استفاده در محل های دولتی و وابسته به دولت
  • مناسب برای سر در مدارس، سفارت خانه ها و…

 

جمع بندی

یکی از راهکارهای تبلیغات محیطی و تبلیغات استفاده از پرچم در فضای باز است که با چاپ آرم و لوگوی مخصوص سازمان و شرکت روی پرچم اهتزاز از آن به عنوان تبلیغات می توان استفاده کرد. چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی در دو نوع عمودی و افقی تولید می شود که بهترین روش چاپ روی این پرچم ها چاپ دیجیتال است. شما می توانید پرچم اهتزاز تبلیغاتی را از طریق مجموعه بارنگ تهیه کنید. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب است. در صورت نیاز به دریافت مشاوره از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ
شرکت چاپ و تولید بارنگ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *