پرچم اهتزاز مذهبی

پرچم اهتزاز مذهبی

تاریخ انتشار: 1400,04,29

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۳,۰۱,۱۵

نویسنده: بارنگ

زمان مطالعه: دقیقه 3

در کشورهای مسلمان پیروان ادیان الهی از جمله مسلمانان از پرچم های اهتزاز مذهبی برای مناسبت های مختلف مانند عزاداری و اعیاد ائمه اطهار استفاده می کنند. پرچم اهتزاز معمولاً در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد برای مثال؛ در ایام محرم در ورودی هیئت ها نصب می گردد. در ادامه با بارنگ همراه باشید.

 

معرفی پرچم اهتزاز مذهبی

چاپ پرچم اهتزاز مذهبی یکی از انواع مختلف چاپ پرچم ها است. این نوع از پرچم در کشورهای مسلمان مانند ایران کاربرد زیادی دارد. علت آن عقاید و باورهای مذهبی مردم ما است. پرچم های مذهبی شامل انواع اهتزاز، جاچوب خور، برج پرچم، سربند و دستی می شود. جنس پرچم های اهتزاز مذهبی می تواند ساتن، جیر و مخمل باشد. چاپ پرچم های مذهبی به صورت دیجیتال، سیلک، ترانسفر، گل دوزی و تیکه دوزی است.

پرچم های اهتزاز مذهبی شامل پرچم ویژه اعیاد شعبانیه، رمضان، اربعین شب های قدر ایام فاطمیه و سایر مناسبت ها و اعیاد هستند. این پرچم ها به طور معمول به رنگ های قرمز سبز و سیاه تولید و عرضه می شوند. به دلیل اینکه این پرچم ها در محیط های باز نصب می شوند و در معرض نور مستقیم خورشید و باد هستند نوع و جنس پارچه به کار رفته در آن ها بسیار مهم است.

پرچم اهتزاز مذهبی
پرچم اهتزاز مذهبی

ویژگی پرچم اهتزاز مذهبی

  • یکی از ویژگی های پرچم اهتزاز مذهبی این است که طول این پرچم نسبت به عرض آن بزرگ تر است. به طور معمول جنس اصلی این پرچم ها ساتن است و کیفیت ساتن به کار رفته در آن ها کیفیت پرچم را تعیین می کند.
  • چاپ روی این پرچم ها به صورت دو رو است.
  • ابعاد این پرچم بسیار متفاوت است و البته به سلیقه مشتری بستگی دارد. پرچم های اهتزاز عمودی و افقی به صورت واتر پانچ یا جای چوب عرضه می شوند.
  • قیمت این پرچم بسته به ابعاد، کیفیت چاپ و کاربرد آن در مراسمات مختلف متفاوت است.

 

ارسالی مشتری عزیز ما

 

پرچم اهتزاز محرمی 1
ارسالی مشتری عزیز-شماره یک

 

پرچم اهتزاز محرمی 2
ارسالی مشتری عزیز-شماره دو

 

پرچم و بنر محرمی 3
ارسالی مشتری عزیز-شماره سه

جمع بندی

پرچم اهتزاز محرم و مذهبی از پرچم های محبوب و پر مصرف در کشورهای مسلمان و مذهبی به خصوص ایران است. این نوع پرچم می تواند در اشکال و ابعاد مختلف تولید شود. جنس پارچه این پرچم ها از ساتن، مخمل و جیر است. در اعیاد و مناسبت های گوناگون از این پرچم در سر درهای ورودی هیئت ها، مساجد و خیابان ها استفاده می شود. پرچم اهتزاز مذهبی در انواع مختلف و قیمت مناسب در این مجموعه بارنگ وجود دارد. برای سفارش پرچم اهتزاز مذهبی می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه بارنگ در ارتباط باشید. هدف این مجموعه ارائه خدمات ارزنده با قیمت مناسب به مشتریان است. برای استعلام قیمت پرچم بزرگ محرم با ما در تماس باشید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ
شرکت چاپ و تولید بارنگ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *