لیست قیمت پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز

لیست قیمت پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز,پرچم اهتزاز طرح نیمه شعبان,خرید پرچم اهتزاز به مناسبت نیمه شعبان

از این مطلب نیز بازدید کنید: پرچم های اهتزاز ایام ماه مبارک رمضان

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز یکی از انواع پرچم هایی است که توسط تولیدکنندگان پرچم تولید می شود و کاربردهای مهم و زیادی دارد. پرچم اهتزاز از نظر اندازه، بزرگ ترین پرچم تولیدی است. این نوع پرچم به کمک میله های بلند در مکان های مختلف برافراشته می شود. پرچم اهتزاز به علت داشتن اندازه وسیع و بزرگ، همچنین به علت نصب در ارتفاع زیاد، به خوبی قابل مشاهده است. پرچم های اهتزاز بنا به کاربردهای متفاوت در جنس ها، اندازه ها، شکل ها، چاپ ها و انواع مختلف تهیه و تولید می شوند. با توجه به کاربردهای فراوانی که پرچم اهتزاز دارد در این مقاله به معرفی جامع پرچم اهتزاز می پردازیم. در ادامه با مجموعه بارنگ همراه باشید.

 

چاپ پرچم اهتزاز

این نوع پرچم به صورت دو رویه چاپ می شود تا از نمایی دور هر دو روی آن به خوبی قابل مشاهده باشد. روش چاپ پرچم اهتزاز اغلب به روش های دیجیتال و سیلک اسکرین انجام می شود.

 

کاربرد پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز را می توان در مکان های مختلفی استفاده کرد. پرچم اهتزاز بیشتر در مراکز دولتی و خصوصی، مراسم های رسمی و تبلیغات کاربرد دارد. هدف اصلی استفاده از پرچم اهتزاز نشان دادن نماد آن پرچم برای جمع بزرگی از عموم بینندگان آن است. پرچم اهتزاز یکی از انواع پرچم هایی است که در تمام کشورهایی دنیا کاربرد بین المللی دارد؛ اما در حالت کلی از پرچم اهتزاز می‌توان در ورودی شهرها؛ ادارات دولتی و وابسته به دولت، مجموعه ها و میدان های ورزشی، نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج، محل های برگزاری کنفرانس ها و مراسم ها، تزیین خیابان های محل عبور روسای کشورهای خارجی در مسافرت های رسمی و … استفاده کرد.

صبحگاه مشترک نظامی: تمام نظامیان در تمام دنیا در پادگان خود مراسم پرچم را اجرا می کنند. مراسم پرچم به این شکل است که؛ هر روز صبح سربازان و نظامیان در میدان بزرگی جمع می شوند. و رو به پرچم کشور خود احترام نظامی می گذارند. و پرچمی که نماد کشورشان می باشد و بر میله ای آویزان است را بالا می برند.

تبلیغات: از پرچم اهتزاز برای تبلیغات شهری در فضای باز نیست استفاده می شود. قطعا هم شما در روی پل ها و میا دین … پرچم های بصورت عمودی یا افقی دیدین که بر روی آن پرچم کشور، نماد شهرداری یا لوگوی شرکتی خاص نقش بسته است.

دیگر کاربرد: از دیگر کاربرد پرچم اهتزاز می توان استفاده آن بر سر در مدارس، مراکز دولتی، سفارت خانه ها و یا بر سر هیئت ها و مساجد نام برد.

 

جنس پارچه پرچم اهتزاز

پارچه ساتن علاء: پارچه ساتن علاء در برابر عوامل طبیعی ماننده باد مقاومت بالایی دارد.

پارچه ژرسه: این نوع پارچه نسبت به پارچه ساتن ارزان تر است. برای کسانی که می خواهند از پرچم اهتزاز با تیراژ بالا استفاده کنند مناسب است.

به دلیل نصب پرچم اهتزاز در ارتفاعات بالا، برای تولید آن از پارچه های مرغوب و باکیفیت استفاده می شود تا در اثر وزش باد و ناپایداری های جوی و تابش نور آفتاب حالت خود را از دست ندهد. ساتن چینی (براق) و فلامنت سوزنی از پارچه های رایجی هستند که برای تولید پرچم اهتزاز به کار می روند. در صورتی که جنس پرچم اهتزاز مرغوب نباشد، پرچم جلوه خوبی نخواهد داشت و پس از مدتی تغییر رنگ خواهد داد یا دچار پارگی خواهد شد که اصلا خوشایند نیست.

 

طراحی پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز قابل سفارش در طرح های مختلف است. روی پرچم اهتزاز می توان لوگو، شعار تبلیغاتی، نام برند تجاری و…را چاپ کرد. طراحی پرچم اهتزاز در مجموعه بارنگ توسط افراد مجرب و متخصص انجام می شود.

فاکتورهای موثر در قیمت پرچم اهتزاز
فاکتورهای موثر در قیمت پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز افقی

پرچم اهتزاز افقی یکی از شکل های پرچم اهتزاز است. این پرچم به شکل مستطیل است که در اندازه های مختلف تهیه و تولید می شود. پرچم اهتزاز افقی یکی از معمول ترین شکل های پرچم است که بیشترین کاربرد و محبوبیت را در میان شکل های مختلف پرچم های اهتزاز دارد. این نوع پرچم در مراکز دولتی و مراسمات رسمی کاربرد بسیاری دارد.

 

پرچم اهتزاز عمودی

پرچم اهتزاز عمودی یکی از شکل های پرچم اهتزاز است. شکل پرچم اهتزاز عمودی، مستطیل باریک است و در سایزهای متفاوت و دلخواه به چاپ می رسد. پرچم اهتزاز عمودی به دلیل شکل خاصی که دارد از جذابیت خاصی برخوردار است. این امر باعث می شود این نوع پرچم در زمینه تبلیغات جایگاه ویژه ای داشته باشد.

 

پرچم اهتزاز ایران

پرچم ایران اصلی ترین نماد کشور ایران است. پرچم ایران با سه رنگ سبز و سفید و قرمز هویت مردم ایران را در جاهای مختلف نشان می دهد. پرچم اهتزاز ایران به دو شکل افقی و عمودی تولید می شود. برای رویت آن در محیط های باز و بزرگ از پرچم اهتزاز ایران استفاده می کنند. پرچم اهتزاز ایران یکی از پرکاربردترین پرچم های اهتزازی است. این نوع پرچم ماهیت کشور ایران را در مراکز دولتی، مدارس، کارخانجات، استادیوم ها، میدان های ورزشی، سفارتخانه ها، محل برگزاری کنفرانس های ملی و بین المللی نشان می دهد.

 

پرچم اهتزاز ایران عمودی

تولید پرچم اهتزاز به شکل عمودی یکی از انواع شکل های پرچم اهتزاز ایران است. در پرچم اهتزاز عمودی ایران رنگ های سبز و سفید و قرمز از بالا به پایین به صورت مورب چاپ می شود. پرچم اهتزاز عمودی ایران زیبایی و جلوه ای خاص دارد. معمولا برای زیباتر شدن نمای دید پرچم اهتزاز عمودی ایران، از نصب کردن چندین میله و پرچم در کنار هم استفاده می شود. از این نوع پرچم در معابر شهری، ورزشگاه ها، نمایشگاه های دائمی و محل برگزاری کنفرانس ها استفاده می شود.

 

پرچم اهتزاز کشورها

نشان ملیت کشورها توسط پرچم هر یک از آن ها مشخص می شود. پرچم ها نماد فرهنگ و تاریخ یک کشور هستند. تولید این نوع پرچم به صورت افقی و عمودی است. از پرچم اهتزاز کشورها بیشتر در مقابل سفارتخانه ها و مسابقات علمی و ورزشی و… استفاده می شود. همچنین از این نوع پرچم در مقابل هتل های بین المللی برای احترام به مهمانان خارجی استفاده می شود.

 

پرچم اهتزاز اختصاصی

پرچم اهتزاز اختصاصی از انواع پرچم های اهتزاز است که به صورت افقی و عمودی تولید می شود. پرچم اهتزاز اختصاصی همان طور که از نامش مشخص است به صورت اختصاصی و با طرح دلخواه برای مشتریان پرچم تولید می شود. از این نوع پرچم بیشتر با هدف تبلیغات استفاده می شود. پرچم اهتزاز اختصاصی می تواند تاثیر بسیار مهمی در برندینگ داشته باشد و باعث شود تا نام یا لوگوی شما در ذهن سایر افراد برای مدت طولانی باقی بماند. یکی دیگر از کاربردهای پرچم اهتزاز اختصاصی این است که می تواند به عنوان یک هدیه مورد استفاده قرار بگیرد. پرچم ها یکی از انواع هدایای تبلیغاتی هستند که در سال های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته اند.

 

پرچم اهتزاز مشکی

رنگ مشکی نماد عزا و مصیبت است. از پرچم اهتزاز مشکی در مناسبت ها و روزهای عزاداری استفاده می شود. پرچم اهتزاز مشکی هم به صورت پارچه سرتاسر مشکی تولید می شود و هم به صورت پارچه مشکی همراه با طرح و نوشته، تهیه و تولید می شود. این نوع پرچم را بیشتر در معابر شهری و پل های هوایی نصب می کنند. پرچم اهتزاز مشکی به دو شکل افقی و عمودی تولید می شود ولی شکل عمودی آن بیشتر مورد توجه است.

 

پرچم اهتزاز محرم

پرچم اهتزاز محرم از دیگر تولیدات انواع پرچم اهتزاز است. از این نوع پرچم در زمان محدودی از سال، در ماه های محرم و صفر استفاده می شود. پرچم اهتزاز محرم در رنگ ها و طرح های مختلف و دلخواه تولید می شود. روی بیشتر پرچم های محرم نوشته های فارسی و عربی چاپ می شود. همچنین پرچم اهتزاز محرم را در اندازه های متفاوت و به شکل افقی و عمودی می توان سفارش داد. پرچم اهتزاز محرم در معابر شهری، مقابل مساجد و محل برگزاری هیئت ها نصب می شود.

 

پرچم اهتزاز ورزشی

پرچم اهتزاز ورزشی، شامل انواع پرچم های اهتزاز با برند باشگاه های ورزشی داخلی و خارجی است. طراحی، چاپ و تولید انواع پرچم اهتزاز ورزشی مطابق با سلیقه مشتری و برابر با لوگوی پیشنهادی امکان پذیر است. پرچم اهتزاز پرسپولیس و پرچم اهتزاز استقلال از دو نوع بسیار پرطرفدار این نوع پرچم هستند. پرچم اهتزاز ورزشی قابل سفارش در اندازه های مختلف است.

 

پرچم اهتزاز تبلیغاتی

امروزه روش های تبلیغاتی نسبت به گذشته بسیار فرق کرده است. هدایای تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات است. البته انتخاب هدیه تبلیغاتی باید به صورت هوشمندانه باشد. یکی از انواع هدایای تبلیغاتی، پرچم است. استفاده از پرچم اهتزاز تبلیغاتی به تمام صاحبان کسب و کارها پیشنهاد می شود. طرح روی پرچم می تواند لوگو یا یک شعار تبلیغاتی باشد. هدف استفاده از پرچم اهتزاز در تبلیغات این است که برند شما در ذهن مشتری ماندگار شود. تا جایی که امکان دارد تصاویر باید ساده باشند و به راحتی قابل درک باشند. مخصوصا اگر روی پرچم قرار است نوشته ای چاپ شود تا جای ممکن باید به راحتی قابل خواندن باشد. پیام پرچم باید کوتاه باشد و فاصله میان حروف، کلمات و خطوط در پرچم تبلیغاتی رعایت شوند. برای چاپ لوگو روی پرچم تبلیغاتی از دستگاه های پلاتر و دستگاه های چاپ پارچه پرچم بصورت کوچک و بزرگ استفاده می شود. این پرچم ها در ابعاد دلخواه مشتری قابل سفارش هستند.

 

میله پرچم اهتزاز

میله پرچم اهتزاز میله ای است که پرچم به آن نصب می شود و به وسیله ریسمان به سمت بالا کشیده می شود. طول میله پرچم اهتزاز برحسب مکان ها و موقعیت هایی که پرچم در آن نصب می شود، تعیین می شود. حداقل طولی که برای پرچم اهتزاز مشخص می شود ۶ متر و حداکثر آن ۱۵ متر است.
میله پرچم اهتزاز در جنس های مختلف تولید می شود. هریک از این جنس ها باتوجه به ویژگی هایی که دارند میزان کیفیت میله پرچم اهتزاز را مشخص می کند.

 

نصب پرچم اهتزاز

یکی از مزایای پرچم اهتزاز این است که نصب آن به راحتی انجام می گیرد و اغلب افراد می توانند پرچم اهتزاز را نصب کنند و نیاز به نیروی ماهر ندارد.

 

قیمت میله پرچم اهتزاز

فاکتورهای موثر در تعیین قیمت میله پرچم اهتزاز، اندازه طول میله و جنس میله است. هرچه ارتفاع طول میله بیشتر باشد، قیمت میله پرچم اهتزاز بیشتر خواهد بود. همچنین میله پرچم اهتزاز در جنس های مختلف تولید می شود. هرچه جنس میله پرچم مرغوب تر و باکیفیت تر باشد قیمت میله پرچم اهتزاز نیز افزایش خواهد یافت.

 

نکاتی درمورد پرچم اهتزاز

نکته۱: همچنین می توان جهت نگهداری این پرچم ها روی میله های بلند، هم از دوخت برای جای چوب و هم از پانچ برای به اهتزاز در آوردن توسط سیم بگسل استفاده نمود.

نکته۲: چاپ پرچم اهتزاز معمولا بصورت یک رو است. اگر بخواهید بصورت درو چاپ شود به دلیل مکان استفاده شده از این پرچم، عبور نور باعث می شود تا درست دیده نشود. برای حل این مشکل باید از دو پارچه بصورت قرینه دوخته شود.

 

خرید پرچم اهتزاز

یکی از سوالات رایج اغلب افرادی که به دنبال خرید پرچم اهتزاز هستند این است که برای طراحی، چاپ و خرید پرچم اهتزاز باید به کجا مراجعه کنند؟ مجموعه بارنگ سال های طولانی است که در خدمات تولید انواع پرچم، خدمات بسیار ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. یکی از خدمات این مجموعه فروش پرچم اهتزاز با مناسبت ترین قیمت ها و با بالاترین کیفیت است. با رنگ با بهره گیری از افراد متخصص و استفاده از جدیدترین متریال های روز دنیا برای چاپ پرچم در حال حاضر یکی از بزرگترین و فعال ترین مجموعه های طراحی، تولید و چاپ پرچم است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس پشتیبان مجموعه در ارتباط باشید و سوالات خود را در ارتباط با پرچم اهتزاز بپرسید.

برای سفارش پرچم بارنگ و استفاده از تخفیف ویژه سایت بارنگ ، شما سروران گرامی می توانید با شماره های تماس : ۳۵- ۰۲۱۴۴۲۸۳۸۳۴ تماس حاصل فرمایید.

 لیست قیمت پرچم اهتزاز

نوع محصول: پرچم اهتزاز

تمام چاپ تکی(تومان) وسط چاپ تکی(تومان)
پرچم اهتزاز ۱۵۰*۹۰
تماس بگیرید
پرچم اهتزاز ۱۲۰*۷۰
تماس بگیرید
پرچم اهتزاز ۲*۱ تماس بگیرید
پرچم اهتزاز ۳*۱
تماس بگیرید
پرچم اهتزاز ۴*۱
تماس بگیرید
پرچم اهتزاز ۵*۱
تماس بگیرید
برای تیراژ بالا قیمت توافقی می باشد لطفا با شماره ۳۵-۰۲۱۴۴۲۸۳۸۳۴ تماس بگیرید.

 

قیمت پرچم اهتزاز

قیمت پرچم اهتزاز به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. نوع پرچم اهتزاز یکی از مهم ترین موارد تعیین کننده قیمت است. انواع پرچم اهتزاز در بارنگ عبارتند از: ساتن چینی، ساتن ۹ کیلویی، اهتزاز تبلیغاتی و اهتزاز مناسبتی. جنس، کیفیت و ابعاد پرچم از دیگر مواردی هستند که در قیمت پرچم اهتزاز موثر هستند. مجموعه بارنگ جهت رفاه حال مشتریان خود طراحی، تولید و چاپ انواع پرچم اهتزاز را با پایین ترین قیمت انجام می دهد.