خدمات

پرچم تشریفات دورو ساتن

پرچم تشریفات دورو ساتن

پرچم تشریفات ساتن مات دو رو چاپ

پرچم تشریفات دورو ساتن یکی از انواع پرچم های موجود در بازار می باشد که به دلیل دارا بودن جنس و کیفیت عالی مشتریان بی شماری را در سراسر نقاط ایران و جهان به خود جذب نموده است و به عنوان یکی از محصولات صادراتی نیز به شمار می‌رود. استفاده از این نوع پرچم در محافل عمومی کاربرد و رونق و رواج بسیار زیادی دارد و به همین دلیل میزان خرید آن در کشور ایران زیاد است. در این مقاله قصد داریم به برخی از مشخصات پرچم تشریفات دورو ساتن و اطلاعات بیشتر درباره آن بپردازیم به همین دلیل اگر به دنبال خرید محصولی با کیفیت بالا هستید، خواندن مقاله زیر را از دست ندهید.

 

نحوه تولید پرچم تشریفات دورو ساتن

در هنگام مشاهده انواع مختلف پرچم تشریفات یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن بسیاری از خریداران را به خود جذب می‌کند این است که نحوه تولید این پرچم ها به چه گونه ای است؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت در ابتدا پارچه خام برای تولید این محصول در نظر گرفته می شود و سپس پارچه در ابعاد متفاوت برش داده می شود که بنا بر نظر مشتریان ممکن است سایزهای متفاوتی را در بر بگیرد اما به صورت کلی سایزهای متوسط آن خریداران بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند. بعد از اینکه پارچه خام خریداری شد، نوبت به چاپ طرح های مختلف بر روی پارچه می‌رسد و طرح های متفاوتی با استفاده از دستگاه های مخصوص بر روی پارچه ها نقش می بندند.

در بسیاری از فروشگاه های پرچم ساتن دورو می توانید طرح مورد نظر خود را در سایت اینترنتی بارگذاری نموده و سپس پرچم هایی در تعداد دلخواه با طرح های مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 

کیفیت پرچم دورو ساتن

به صورت کلی پرچم دورو ساتن دارای کیفیت برتر و بالاتری نسبت به سایر پرچم های موجود در بازار می باشد اما می توان گفت کیفیت این محصول به موارد زیر نیز بستگی دارد:

  • گرماژ پارچه: یکی از موارد مهمی که می‌تواند بر روی کیفیت پرچم دورو ساتن تاثیر بسزایی داشته باشد، گرماژ پارچه است یعنی در بعضی از موارد مقدار وزن به متراژ پارچه با نمونه‌های دیگر پارچه ها متفاوت است. برای مثال در انواع مختلف پارچه ساتن آمریکایی گرماژ پارچه ممکن است تا ۱۲ کیلوگرم نیز برسد این در حالی است که در برخی از پارچه های چینی این مقدار ممکن است در حدود ۷ الی ۸ کیلوگرم باشد. هرچه گرماژ پارچه ای که پرچم از آن درست می شود بالاتر باشد، کیفیت پرچم بالاتر می رود.
  • کیفیت ریشه ها: یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر روی کیفیت پرچم کیفیت ریشه ها می باشد. شاید تا به حال مشاهده کرده باشید که در اطراف پرچم معمولاً ریشه وجود دارد و اگر ریشه ها از جنس های خوب تولید شده باشند، کیفیت کار تا حدود زیادی بالاتر می‌رود به همین دلیل در بعضی از موارد برای بالاتر رفتن کیفیت ریشه ها از نخ های ابریشمی استفاده می شود.
  • نوع چاپ: در بعضی از موارد تنها تمایل دارید که برند و یا نشانه تجاری شما بر روی پرچم چاپ شود که در این صورت زمینه به صورت تمام سفید باقی خواهد ماند و تنها در وسط پرچم دورو ساتن چاپ مشاهده می‌شود، اما در برخی دیگر از موارد برای موضوعاتی مانند پرچم ایران تمامی پارچه ساتن باید چاپ شود. به صورت معمول پرچم های که دارای نشان تجاری در وسط خود هستند، نسبت به پرچم هایی که تماما چاپ هستند، کیفیت بالاتری دارند.

 

فاکتورهای موثر در قیمت پرچم دورو ساتن

  1. اندازه پرچم
  2. کیفیت پارچه
  3. نوع ریشه
  4. تعداد رنگ به کار رفته در پرچم
  5. کیفیت چاپ محصول و …

 

خرید پرچم تشریفات دورو ساتن

باتوجه‌به پیشرفت علم و تکنولوژی یکی از بهترین راه‌ها برای خرید پرچم تشریفات دورو ساتن را می‌توان خرید این محصول از طریق فروشگاه های اینترنتی دانست، اما یکی از معضلاتی که افراد در هنگام خرید این محصول به روش غیر حضوری با آن مواجه هستند، عدم اعتماد به بسیاری از مراکز فروش اینترنتی است.
مجموعه بارنگ با دارا بودن سالها تجربه در این زمینه می تواند بهترین انواع پرچم تشریفات دورو ساتن را در اختیار خریداران قرار دهد. این مجموعه که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نموده است، تمامی محصولات خود را از نظر کیفیت تضمین می‌کند، به همین دلیل با خرید از این مجموعه با کیفیت بالا دسترسی پیدا خواهید کرد.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید