خدمات

پرچم دستی ایران

پرچم دستی ایران

پرچم دستی ایران یکی از پرفروش ترین پرچم های موجود در کشور ایران به شمار می‌رود که در اندازه ها و طرح های متفاوتی به بازار عرضه می شود و جنس های مختلفی از این محصول همواره به دست مصرف کنندگان می رسند. به دلیل استفاده های بیشمار از پرچم دستی ایران بسیاری از افراد به دنبال کسب آگاهی بیشتر در زمینه پرچم دستی ایران هستند و همین دلیل اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، با ما در این مقاله همراه باشید.

پرچم دستی ایران

پرچم دستی ایران

موارد استفاده از پرچم دستی ایران

استفاده از پرچم دستی ایران در بسیاری از مکان‌ها امکان پذیر است. برای مثال یکی از پر رونق و رایج ترین محل های استفاده از این محصول را می‌توان برای شرکت در راهپیمایی‌ها دانست که محصول مورد نظر به عنوان نمادی از کشور ایران برای راهپیمایی ها استفاده می شود.

پرچم دستی ایران را می توان بر سر در مکان های عمومی مانند شهرداری‌ها و یا سفارتخانه ها نیز مشاهده نمود که جلوه و نماد ویژه و خاصی دارد و به نوعی نشان دهنده کشور ایران و نمادی از کشور ایران در سایر مکان هاست.

 

جنس پرچم دستی ایران

این پرچم به صورت کلی ممکن است از سه جنس مختلف باشد:

  1. کاغذ: در برخی از موارد پرچم دستی ایران با استفاده از کاغذ تولید می شود و به دلیل دارا بودن قیمت مناسب مشتریان مخصوص به خود را دارد. پرچم های کاغذی تنها به عنوان پرچم های یکبار مصرف به شمار می‌روند و برای استفاده های طولانی مدت چندان مناسب نیستند زیرا به راحتی پاره شده و یا کیفیت خود را از دست می دهند.
  2. پلی استر: پلی استر یکی دیگر از جنس های به کار رفته در پرچم دستی ایران می باشد. پلی استر به عنوان یکی از پرکاربردترین مواد اولیه در تولید این پرچم دستی به شمار می‌رود و به دلیل دارا بودن قیمت مناسب مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل در مکان‌هایی مانند راهپیمایی ها در اکثر موارد از پرچم هایی با جنس پلی استر استفاده می شود.
  3. ساتن: ساتن باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین به کار رفته در پرچم دستی ایران به شمار می رود. پرچم هایی که از جنس ساتن تولید می شوند به دلیل دارا بودن کیفیت بالا و شکل ظاهری مناسب برای استفاده در سردر سفارت خانه ها و سایر مکان های عمومی به عنوان بهترین گزینه به شمار می‌روند و نمادی از زیبایی و استقامت کشور ایران هستند. ساتن به کار رفته در پرچم دستی ایران ممکن است از جنس ساتن های ایرانی، آمریکایی، کره‌ای و غیره باشد.

 

پرچم دستی ایران

پرچم دستی ایران

ابعاد پرچم دستی ایران

این پرچم معمولاً در دو ابعاد مختلف به بازار عرضه می شود:

  1. ۲۰ در ۳۰: این پرچم همانطور که از نامش پیداست در طول ۲۰ سانتیمتر و عرض ۳۰ سانتی متر به دست خریداران می رسد. به صورت کلی می توان گفت ابعاد این پرچم به گونه‌ای است که از آن به عنوان پرچم دستی کوچک یاد می‌شود.
  2. ۳۰ در ۴۰: این محصول دارای طول ۳۰ سانتیمتر و عرض ۴۰ سانتیمتر است. به صورت کلی می توان گفت این محصول به عنوان پرچم دستی بزرگ شناخته می‌شود و در اکثر موارد پرچم‌های بزرگتر از آن به عنوان پرچم دستی شناخته نمی شوند.

 

فاکتورهای موثر بر قیمت پرچم دستی ایران

  • جنس دسته: جنس دسته این محصول اگر از چوب باشد معمولا قیمت بالاتری نسبت به جنس دسته نی های پلاستیکی دارد.
  • جنس پرچم: پرچم های کاغذی قیمت بسیار کمی دارند و پرچم های تولید شده از ساتن آمریکایی و کره‌ای به عنوان گران قیمت ترین پرچم ها به شمار می روند.
  • ابعاد: هرچه اندازه پرچم بزرگ تر باشد میزان مواد اولیه استفاده شده در آن نیز بالاتر می‌رود و قیمت تمام شده محصول را بالاتر می برد.

 

خرید پرچم دستی ایران

به دلیل متفاوت بودن قیمت پرچم دستی ایران در بازار خرید پرچم دستی ایران از پایانه های مجاز و مطمئن می تواند تا حدود زیادی به مناسب تر بودن قیمت محصول کمک فراوانی کند و همچنین به شما کمک کند که محصولی با کیفیت بالاتر خریداری کنید.

مجموعه بارنگ با دارا بودن تجربه زیاد در زمینه تولید پرچم دستی ایران می‌تواند بهترین انواع پرچم ها را در سایزهای متفاوت و جنس های مختلف به دست خریداران برساند. قبل از سفارش محصول مورد نظر خود از این مجموعه می توانید به صورت کامل قیمت ها را مشاهده نموده و بعد از مقایسه قیمت محصول مورد نظر خود را با کیفیت بالا سفارش دهید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید