خدمات

پرچم دستی کشورها

پرچم دستی

پرچم ها به عنوان نماد هر کشور در مکان های مختلفی استفاده می شوند. این نوع پرچم برای استقبال از مقامات کشوری کاربرد دارد. پرچم یک کشور نماد هویت آن کشور و مردم آن است و از اهمیت بالایی برخوردار است به همین جهت در مناسبت های مهم کشور از آن استفاده می شود. در ادامه با بارنگ همراه باشید.

 

آشنایی با پرچم دستی کشورها

پرچم دستی کشورها در مسابقات ورزشی، راهپیمایی ها و مناسبت های ملی مانند ۲۲ بهمن مورد استفاده قرار می گیرد. این پرچم ها معمولا در ابعاد ۲۰×۳۰ و ۳۰×۴۰ سانتی متر عرضه می شوند. پرچم دستی کشورها همراه با نی پلاستیکی و چوبی که اندازه ای بین ۳۵ تا ۴۵ سانتی متر دارد به مشتریان عرضه می شود. معمولا کلیه پرچم های کشورها و به خصوص پرچم ایران با ریشه زرد پرتقالی ارائه می شود که زیبایی خاصی به پرچم می بخشد. این پرچم ها می توانند روی پارچه ژرسه، ساتن و حتی کاغذ چاپ شوند. پرچم های دستی کاغذی معمولا برای ادارات دولتی، مدارس و مساجد استفاده می شود و هزینه کمتری نیز دارد.

 

انواع مدل چاپ برای پرچم دستی کشورها

رومیزی: این مدل روی ساتن با ریشه زرد پرتقالی چاپ و عرضه می شود و با پایه سنگی و استیل همراه هستند. این نوع پرچم دستی در نشست های بین المللی و… کاربرد بیشتری دارد.
تشریفات: پرچم های تشریفاتی دستی روی ساتن ریشه دار مات دو رو چاپ می شود و با پایه شیری و خورشیدی عرضه می شوند.

 

جمع بندی

پرچم های دستی کشورها معمولا برای کارهای بین المللی کاربرد دارند و هر پرچم در هر کشوری نماد آن ملت را نشان می دهد که در خور احترام است. از آشناترین کاربردهای پرچم دستی کشورها در کشور ما ایران می‌توان به استفاده در دوران دهه فجر در مدارس اشاره کرد که هنگام مراسمات دانش آموزان آن را در دست می گیرند و هم‌چنین از آن ها برای تزئین فضای مدارس استفاده می کنند. در دست داشتن پرچم دستی هنگام مراسمات و گردهمایی ها باعث جذابیت مراسم می شود.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید