خدمات

پرچم رومیزی دور لیزری

پرچم رومیزی دور لیزری

پرچم رومیزی دور لیزری با پایه سنگ

پرچم رومیزی دور لیزری به دلیل دارا بودن کیفیت بالا در بازار امروزه مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است و اطراف آن به صورت کامل با لیزر سوزانده شده است به گونه‌ای که به هیچ عنوان امکان نخ کش شدن محصول وجود ندارد. امروزه پرچم رومیزی در بازار در ابعاد متفاوت را با کیفیت های مختلف به دست مصرف کنندگان می رسد و در مکان های متفاوتی می توان از آن استفاده نمود. در این مقاله قصد داریم به برخی از نکات در مورد پرچم رومیزی دور لیزری بپردازیم، به همین دلیل اگر به دنبال خرید انواع مختلف پرچم رومیزی هستید، خواندن این مقاله خالی از لطف نیست.

 

مزایای استفاده از پرچم رومیزی دور لیزری

استفاده از پرچم رومیزی دور لیزری و جایگزین کردن آن با سایر انواع پرچم از مزایای بیشماری برخوردار است که برای مثال می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قیمت مناسب محصول: این محصول به دلیل نداشتن ریشه دارای قیمت نسبتا مناسبی در بازار است و به همین دلیل خریداران مختلف می توانند محصول مورد نظر خود را با قیمت اقتصادی تر خریداری کنند.
  • طول عمر بالا: این محصول دارای طول عمر بسیار بالایی است و دلیل اصلی طول عمر بالای این محصول را می توان با استفاده از سوخت لیزری در اطراف آن دانست. به صورت کلی پارچه هایی که با استفاده از لیزر در اطراف خود سوزانده می شوند، به راحتی خراب و یا نخ کش نمی شوند و طول عمر بسیار بالایی دارند.
  • زیبایی: پرچم دور لیزری دارای زیبایی چشمگیری می باشد زیرا تمامی قسمت های اضافه و زشتی ها به وسیله لیزر به صورت کامل از بین رفته اند و به همین دلیل این محصول مورد نظر زیبایی خوبی دارد.
  • ابعاد مختلف: در بعضی از موارد دوست دارید پرچم رومیزی مورد نظر شما در ابعاد مورد نظرتان در اختیارتان قرار گیرد، پرچم رومیزی دور لیزری با دارا بودن ابعاد مختلف یکی از گزینه‌های مناسب برای این منظور می باشد.

 

جنس پایه پرچم رومیزی دور لیزری

به صورت کلی پرچم رومیزی دور لیزری ممکن است از جنس های مختلفی تولید شده باشند، اما یکی از مسائلی که بر روی کیفیت و ماندگاری این محصول تاثیر گذار است جنس پایه پرچم است. جنس به کار رفته در پایه پرچم رومیزی دور لیزری ممکن است از جنس های مختلف مانند فلزات و یا سنگ باشد.

فلزاتی که برای پایه این محصول به کار برده می شوند، باید از انواع فلزات باشند که در برابر زنگ زدن مقاوم باشند زیرا در بعضی از موارد امکان ریختن آب بر روی پایه پرچم وجود دارد و یا به دلیل بالا بودن رطوبت هوا به خصوص در شهرهای شمالی کشور ایران امکان زنگ‌زدن این محصول بالاتر می‌رود و همین دلیل پایه ها باید از جنس هایی مانند فولاد و استیل ضد زنگ تولید شده باشند.

 

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پرچم دور لیزری

  1. کیفیت لیزر: در مرحله اول کیفیت لیزر را می‌توان یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت این محصول دانست، زیرا لیزرهایی که دارای قدرت بالاتر هستند، معمولاً در هنگام کار بر روی پرچم کیفیت بالاتری داشته و قیمت بالاتری نیز به خود اختصاص می دهند.
  2. کیفیت چاپ: کیفیت چاپ به کار رفته در محصولی که دیگر از مسائل تاثیرگذار بر روی قیمت آن می باشد، اگر در انواع مختلف این محصولات از چاپ های با کیفیت و با رزولوشن استفاده شده باشد قیمت تمام شده آن بالاتر می رود.
  3. جنس پارچه: امروزه برای تولید پرچم دور لیزری از پارچه های متفاوتی استفاده می شود و جنس پارچه یکی از فاکتورهای اساسی تاثیر گذار بر روی قیمت این محصول است.
  4. جنس پایه: در اکثر موارد پایه سنگی نسبت به پایه فلزی قیمت بالاتری دارد.

خرید پرچم دور لیزری

در هنگام سفارش پرچم دور لیزری یکی از مهم ترین سوالات برای بسیاری از خریداران این است که محصول مورد نظر ما را چگونه خریداری کنیم که هم قیمت تمام شده محصول برای ما مناسب تر باشد و هم خرید محصول آسان باشد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت برای خرید پرچم دور لیزری بهتر است از سایت اینترنتی ما کمک بگیرید. مجموعه بارنگ با دارا بودن تجربه بالا در زمینه چاپ انواع مختلف پرچم به خصوص پرچم دور لیزری می‌تواند ابعاد متفاوتی از پرچم ها را در شکل های دلخواه به شما ارائه دهد، به همین دلیل اگر به دنبال خرید آسان هستید، با مجموعه بارنگ در ارتباط باشید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید