خدمات

پرچم ماشینی

پایه پرچم ماشینی

امروزه استفاده از پرچم ها در مکانهای مختلف برای تبلیغ مسائل متفاوت رونق و رواج بسیار زیادی پیدا کرده است و انواع متنوعی از پرچم ها در بازار به فروش می رسند. پرچم ماشینی همانطور که از نامش پیداست یکی از محصولاتی است که بر روی ماشین نصب می شود و به راحتی می‌توان آن را در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار داد و موارد مختلف را با استفاده از آن تبلیغ نموده و یا جهت گیری سیاسی و غیره را نشان داد. در این مقاله قصد داریم به نکاتی درباره پرچم ماشینی بپردازیم به همین دلیل اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره پرچم ماشینی و موارد استفاده از آن هستید، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

 

مزایای استفاده از پرچم ماشینی

برخی از مزایای استفاده از پرچم ماشینی عبارتند از:

  • امکان استفاده در تمامی مناطق: پرچم هایی مانند پرچم رومیزی تنها برای مواردی مانند استفاده در ادارات مناسب می باشند این در حالی است که پرچم های ماشینی دارای امکان استفاده در مناطق مختلف هستند و به راحتی می‌توان آنها را در تمامی نقاط شهر و یا شهرهای مختلف حمل و نقل نموده و تبلیغات خود را انجام دهید.
  • ایستایی مناسب: پرچم هایی که بر روی ماشین نصب می‌شوند، از میزان ایستایی بسیار مناسبی برخوردار هستند زیرا در بسیاری از موارد در هنگام حرکت ماشین باد آنها می‌وزد و باعث می شود شکل ظاهری پرچم بسیار زیبا نشان داده شود.
  • کیفیت عالی: برای تولید پرچم ماشینی از بهترین کیفیت پارچه و بهترین کیفیت میله کمک گرفته می شود، زیرا این پرچم ها همواره در معرض آب و هوای مستقیم و یا رطوبت و بارش باران قرار دارند و به همین دلیل تولید کنندگان سعی می‌کنند کیفیت بالایی از محصولات را به دست خریداران برسانند، به همین دلیل کیفیت عالی و طول عمر بالای این محصول را می توان یکی از مزایای استفاده از پرچم ماشینی دانست.

 

کاربردهای مختلف پرچم ماشینی

استفاده از پرچم ماشینی در موارد متعدد کاربرد های بیشمار دارد برای مثال دو مورد از کاربردهای استفاده از این محصول عبارتند از:

  1. استفاده برای موارد سیاسی: در برخی از موارد پرچم های ماشینی برای تبلیغ موارد سیاسی و یا نشان دادن جهت گیری سیاسی خاص مورد استفاده قرار می گیرند، برای مثال امروزه انواع متنوعی از پرچم ایران ماشینی بر روی ماشین های مختلف مانند ماشین های ریاست جمهوری نصب می شوند که نشان دهنده مهر و علاقه نسبت به کشور ایران هستند.
  2. استفاده برای نشان دادن برند: در برخی از موارد برای نشان دادن برند از یک پرچم ماشینی استفاده می شود، برای مثال برندهای مختلف با چاپ پرچم ماشینی آن را بر روی ماشین خود نصب می کنند و به همین صورت اقدام با کار با ماشین می کنند که باعث می شود پرچم ماشینی جنبه تبلیغاتی به خود بگیرد.

 

محل نصب پرچم ماشینی

یکی از مهمترین نکاتی که درباره پرچم ماشینی از اهمیت بالایی برخوردار است، این است که این محصول باید در سمت راست راننده و بر روی گلگیر ماشین نصب شود. دقت به این نکته می‌تواند برای استفاده از ماشین در محافل مختلف از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

 

فاکتور های موثر بر روی قیمت پرچم ماشینی

  • جنس محصول: البته در این محصول می تواند تاثیر بسزایی بر روی قیمت آن داشته باشد، برای مثال اگر این محصول از جنس پلی استر تولید شده باشد دارای قیمت مناسب تر و کم تر نسبت به انواع جنس های مخمل و یا ساتن است.
  • ابعاد پرچم: به صورت کلی پرچم های ماشینی از سایز ۲۰ در ۳۰ تا سایز ۴۰ در ۵۰ را شامل می‌شوند. هرچه ابعاد پرچم بزرگتر باشد قیمت تمام شده محصول بالاتر می‌رود.
  • ریشه پرچم: ریشه پرچمی یکی دیگر از فاکتورهای موثر بر روی قیمت این محصول است برای مثال پرچم هایی که دارای ریشه ابریشمی هستند، قیمت بالاتری نسبت به سایر پرچم ها دارند.

 

خرید پرچم ماشینی

پرچم ماشینی در اکثر موارد برای فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل کیفیت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای خرید پرچم ماشینی بهتر است از طریق مجموعه اقدام به خرید محصول نمایید که تضمین کیفیت داشته باشد و محصولات خود را به صورت کامل از نظر کیفیت تضمین کرده باشد تا خریدی با خیال راحت انجام دهید.

مجموعه بارنگ با دارا بودن تجربه ۸ ساله در زمینه تولید انواع مختلف پرچم ماشینی به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید پرچم ماشینی به شمار می‌رود که علاوه بر تضمین کیفیت محصولات قیمت مناسبی از آنها را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید