بادکنک تبلیغاتی

چاپ لوگو و عکس روی بادکنک تبلیغاتی

تاریخ انتشار: 1399,02,20

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰,۰۹,۳۰

نویسنده: بارنگ

زمان مطالعه: دقیقه 3

چاپ روی بادکنک یکی از مواردی است که به صورت سفارشی انجام می گیرد و کاربردهای بسیار زیادی را پیدا کرده است. به گونه ای که امروزه از آن در مراسم های مختلفی استفاده و بهره برده می شود.

مراسم های عروسی، مذهبی، جشن تولد، گردهمایی های مختلف و… تنها بخشی از کاربردهای این نوع چاپ می باشد.

انواع کاربردهای چاپ روی بادکنک

کاربردهای چاپ روی بادکنک بسیار گسترده است ولی به طور کلی می توان آن را به سه دستی اصلی تقسیم بندی کرد:

  • استفاده در مراسم
  • استفاده در جشن ها
  • استفاده در تبلیغ

مراسم های مختلف

مراسم ها می توانند شامل سالگردها و رویدادهای مختلف باشند. از این رو برای اینکه بتوانند تزئیناتی مناسب آن فضا را به وجود بیاورند، بادکنک های تزئینی  و سفارشی می توانند گزینه های متناسبی باشند. به عنوان مثال در مراسم هایی که هدف از برگزاری آن ها معرفی کاندیدهای مختلف باشد، می‌توان شعارهای تبلیغاتی را بر روی بادکنک منتقل کرد.

دیگر خدمات: چاپ روی پازل

جشن‌ های متعدد

بادکنک می تواند یکی از تاثیرگذارترین لوازم تزئینی باشد که در جشن های عروسی و تولد استفاده می شود. حتی در مواردی از چاپ بادکنک به عنوان یک کارت عروسی بهره می برند. به گونه ای که هر آنچه در کارت عروسی نوشته می شود، بر روی بادکنک انتقال داده خواهد شد.

بادکنک ها می توانند با رنگ لباس شما ست شوند و هارمونی ویژه ای را به وجود آورند. از این رو می توانید در این گزینه های سفارشی نیز از رنگ های بسیار متنوع استفاده کنید و به رنگ دکوراسیون و یا لباس خود توجه زیادی داشته باشید.

بادکنک تبلیغاتی
بادکنک تبلیغاتی

استفاده تبلیغاتی

امروزه دنیای تبلیغات گسترده تر از آن چیزی است که دیده می شود. این دنیا ساخته شده از استراتژی های مختلف است. از این رو شرکت های مختلف از روش های گوناگونی استفاده می کنند تا بتوانند زمینه فعالیت خود را تبلیغ کنند.

این تبلیغات در کنفرانس هایی که برگزار می شوند، بسیار حائز اهمیت است. زیر افراد زیادی در آن شرکت دارند. از این رو می توان از روش چاپ روی بادکنک بهره برد. این روش نه تنها بسیار تاثیرگذار است بلکه صرفه اقتصادی زیادی را با خود به همراه دارد.

بادکنک های تبلیغاتی را می توان مانند یک بیلبورد متحرک تصور کرد و با تکان هایی که می خورند می توانند در جذب مخاطب به خود تاثیرگذار باشند.

دیگر خدمات: چاپ روی کوسن

روش چاپ بر روی بادکنک

پیشرفت تکنولوژی از جمله مواردی بوده که توانسته تاثیر خود را بر روی هر چیزی بگذارد. این پیشرفت بر روی انواع چاپ ها نیز  دیده می شود. برای اینکه بتوان این فرآیند را به انجام برساند نیاز است تا بادکنک به صورت باد داده شده آماده شود. زیرا عملیات را راحت تر خواهد کرد.

سپس برای اینکه بتوانید برای چاپ اقدام کنید، نیاز است تا جوهرهای مخصوص این کار تهیه شوند. این جوهرها به صورت پلاستیکی هستند و در تهیه آن ها باید استانداردترین نوع را انتخاب کنید. زیرا اگر رنگ شما مرغوبیت کافی را نداشته باشید، باعث ترکیدن بادکنک می شود.

امروزه برای تکمیل کردن عملیات چاپ از چاپ صفحه نمایش استفاده می گردد. این نوع چاپ از دقت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند تصاویر مورد نظر را بزرگ تر از آن چیزی که هستند، بر روی بادکنک انتقال دهند.

برای اینکه بتوان جوهرهای رنگی را به بادکنک منتقل کرد، باید از یک صفحه ابریشمی استفاده شود. این صفحه کمک می کند تا تصویر وضوح بالایی را به خود اختصاص دهد. این وضوح باید زمانی حس شود که شما بادکنک را باد کرده اید.

بادکنک تبلیغاتی
بادکنک تبلیغاتی

سخن آخر

چاپ روی بادکنک می تواند موارد مختلفی را با خود به همراه داشته باشد. یعنی همانطور که می تواند در یک شعار تبلیغاتی موثر عمل کند، به همان اندازه نیز در به وجود آوردن لحظات سرگرم کننده برای افراد نیز تاثیرگذار است. از این رو می توانید از این نوع چاپ در موارد بسیار گسترده ای بهره مند شوید.

برای مشاوره بیشتر در زمینه انواع و اقسام محصولات تبلیغاتی بارنگ با ما تماس بگیرید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ
شرکت چاپ و تولید بارنگ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *