چاپ تبلیغاتی, خدمات

چاپ روی حوله تبلیغاتی

چاپ روی حوله تبلیغاتی ارزان

چاپ روی حوله یکی دیگر از مواردی است که این هنر بر روی آن انجام می گیرد. کاربرد گسترده این نوع چاپ را می توان در حوزه تبلیغاتی مشاهده کرد که برندها و یا تیم های مختلفی از آن بهره مند هستند. تبلیغات ها وسیع تر از آن چیزی هستند که تصور می شوند از این رو برای آنکه بتوانند تاثیر مثبت خود را بگذارند، از استراتژی های مختلفی استفاده که نمونه ای از آن ها چاپ بر روی حوله است.

چاپ روی حوله برای تبلیغات

تقریبا می توان گفت دنیای تبلیغات همه جا را فرا گرفته و به هر جا که نگاه می کنیم آثاری از این موارد را می بینیم. شرکت های تبلیغاتی برای آنکه بتوانند اثرگذاری خود را نشان دهند، از لوازم و موارد مختلفی بهره می برند که همانطور که اشاره شد حوله نمونه ای از آن هاست.

در بیشتر مواقع از حوله های تبلیغاتی برای هدیه دادن به کارکنان استفاده می شود. به گونه ای می توانند با یک دیگر چند نشان بزنند. بدین صورت که نه تنها می توانند از آن ها به عنوان یک پاداش بهره ببرند، بلکه می توانند محصولات خود را نیز تبلیغ کنند.

استفاده از چاپ سیلک برای حوله

برای اینکه بتوان بر روی حوله طرح های مختلفی را منتقل کرد، از روش چاپ سیلک استفاده می شود. این روش مزیت های زیادی را با خود به همراه دارد که یکی از آن ها استفاده از رنگ های متنوع و گسترده است. یعنی شما می توانید هر رنگ دلخواهی که در ذهن دارید را همراه با لوگوی انتخابیتان بر روی حوله بیندازید و سپس اهدافتان را آغاز کنید.

در چاپ سیلک از یک تور ابریشم استفاده می شود. این تور را باید بر روی یک قاب که می تواند از جنس های چوب و یا فلز باشد، قرار  داد. حوله مورد نظر شما باید با داروی ژلاتین که به نور حساس است، آغشته شود و بعد از اینکه عملیات نوردهی به پایان رسید، آن را شستشو داد.

عموما رنگ حوله ای که برای اینگونه سفارش ها انتخاب می شود، سفید است. زیرا طرح مورد نظر را راحت تر می تواند نشان دهد.

از چاپ روی حوله به عنوان هدیه بهره ببرید

اگرچه کاربرد گسترده چاپ روی حوله تبلیغاتی است اما می توان از آن به عنوان یک هدیه ویژه نیز بهره برد. با استفاده از این نوع چاپ می توانید هر طرحی دلخواهی که مد نظر دارید را بر روی حوله انتقال دهید. از این رو این مدل توانسته از محبوبیت های زیادی بهره مند باشد.

هنگامی که می خواهید از حوله به عنوان یک هدیه استفاده کنید، حتما به فرد مورد نظرتان نیز توجه کنید. به عنوان مثال اگر فرد گیرنده کادو به ورزش فوتبال و یا مشابه آن علاقه مند است می توانید لوگوی محبوب او را بر روی حوله به چاپ برسانید. همچنین اگر او شخصی است که هفتگی به باشگاه می رود، حوله می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

همچنین از حوله می توان به عنوان ست نیز بهره برد. یعنی حوله ای که برای زندگی خود انتخاب می کنید، مشتکل از یک طرح ولی دو رنگ متفاوت باشد.

جمع بندی

امروزه استفاده از چاپ بسیار مرسوم شده است و به عنوان کسب در آمد در حال انجام آن هستند. نمونه ای از این چاپ ها همانطور که اشاره شد، چاپ روی حوله می باشد. فروشگاه های اینترنتی مختلفی وجود دارند که این کار را در بهترین صورت و با بهترین کیفیت به انجام می رسانند. از این رو می توانید هر طرح دلخواهی که در ذهن دارید را با هر ابعاد و هر تیراژی که می خواهید سفارش دهید تا در مدت زمان معین برای شما آماده شوند.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید