چاپ تبلیغاتی, خدمات

چاپ روی پازل

چاپ روی پازل

چاپ روی پازل یکی از هنرهایی به حساب می آید که می تواند درآمد بالایی را داشته باشد. آثار به دست آمده از این هنر می تواند یک هدیه منحصر به فرد باشد که بدون شک فرد گیرنده استقبال بالایی از آن خواهد کرد. از این رو در این مقاله به بررسی انواع مدل های چاپ روی پازل و کاربردهای گسترده آن خواهیم پرداخت.

با انواع چاپ روی پازل آشنا شوید

چاپ روی پازل انواع مختلفی را به خود اختصاص داده است که هر کدام از آن ها طرفداران خاص خودشان را دارند. این چاپ ها شامل موارد زیر  هستند:

  • چاپ پازل به صورت مغناطیسی
  • چاپ پازل قلبی
  • چاپ پازل چرمی

چاپ پازل به صورت مغناطیسی

چاپ پازل به صورت مغناطیسی می تواند یک ایده بسیار جالب برای تزئین خانه ها باشد. با استفاده از این ویژگی مگنتی می توانید پازل مورد نظر خود را بر روی هر سطی که می خواهید بچسبانید. اکثریت افراد یخچال را برای اینکه انتخاب می کنند و با طرح دلخواه که در نظر دارند، به زیبایی آشپزخانه شان می پردازند.

این نوع چاپ با استفاده از سابلیمیشن حرارتی انجام می شود که از ویژگی های مثبت آن می توان به براق و درخشان بودن آن اشاره کرد. هر کدام از این پازل ها می تواند با استفاده از تصویر شما عملیات چاپ را بپذیرند. همچنین ابعاد نهایی آن نیز بستگی به نوع سفارش شما دارد. یعنی می توانید ابعاد بزرگی را در نظر بگیرید. به گونه ای که به طور کامل سطح فلزی مورد نظر شما را بپوشاند و یا در ابعاد کوچک آن را سفارش دهید.

چاپ پازل قلبی

یکی از بین نظیرترین انواع چاپ روی پازل به نوع قلبی آن بر می گردد. این مدل می تواند یک هدیه خاص باشد که نشان دهنده عشق و علاقه است. قالب کلی به صورت یک قلب است که هر تصویری که بخواهید در آن چاپ خواهد شد. همچنین ابعاد آن نیز به خودتان بستگی دارد. این نوع چاپ نیز می تواند به وسیله سابلیمیشن حرارتی انجام گیرد. می توان گفت یکی از محبوب ترین انواع چاپ ها، چاپ پازل قلبی است.

 

چاپ پازل چرمی

یکی دیگر از انواع چاپ روی پازل، نوع چاپ بر روی چرم می باشد. این نوع چاپ را نیز می توان با استفاده از سابلیمیشن حرارتی انجام داد و آثار بسیار ویژه ای را خلق کرد. یکی از ویژگی های برتری که این نوع چاپ دارد، نرم و لطیف بودن بسیار آن است. همچنین ماندگاری ای که این چاپ از خود به نمایش می گذارد، بسیار بالاست. از این رو شما می توانید برای مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید و بهره لازم را ببرید.

این نوع چاپ نیز می تواند در ابعاد سفارشی شما آماده شود.

از چاپ روی پازل به عنوان هدیه استفاده کنید

کمتر کسی را می توانید پیدا کنید به هدیه گرفتن علاقه ای نداشته باشد. از این رو اگر می خواهید به فرد هدیه دهید، سعی کنید ناب ترین گزینه ها را انتخاب نمایید. این کار باعث خواهد شد تا کادو شما همیشه در ذهن گیرنده بماند. یکی از این هدیه های خاصی که می توانید در نظر بگیرید، پازل می باشد که بر روی آن چاپ صورت گرفته شده است.

بر روی این پازل می توانید عکس هر فرد دلخواهی را که می خواهید به چاپ برسانید. به طور حتم فرد  با گرفتن این هدیه سوپرایز خواهد شد. چاپ بر روی پازل در هر ابعاد و یا شکلی که باشد می تواند برای خانه های شما زیبایی خاصی را به همراه داشته باشد. از این رو می توانید از عکس هایی که خاطره دارید و یا برای شما خاص هستند در این نوع چاپ بهره ببرید.

سخن آخر

چاپ روی پازل یکی از هنرهای محبوبی است که می تواند درآمد خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. هر چقدر در کار خود حرفه ای باشید، به همان اندازه نیز می توانید در انواع چاپ روی پازل موفق شوید.

برای مشاوره رایگان در زمینه چاپ و سفارش پازل های تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید