انواع پرچم, خدمات

چاپ پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز

امروزه تبلیغات یک اصل مهم در کسب و کار شده است. از این رو تبلیغات محیطی برای پیشبرد اهداف شرکت شما بسیار مهم و حیاتی می باشد. پرچم های محیطی انواع مختلفی دارد که یکی از اساسی ترین آن ها پرچم اهتزاز می باشد.

پرچم تبلیغاتی

تبلیغات پرچمی خود نیز انواع مختلفی دارد. مثلا پرچم رومیزی که واقعا جلوه زیبایی به میز شما و کارکنانتان می دهد. یا تبلیغات پرچم تشریفات که در راهروها و همایشها نمایش خوبی از نماد و لوگو شما می باشد. یکی دیگر از روش های پرچم تبلیغاتی اهتزاز می باشد؛ که یکی از بهترین روش های تبلیغات پرچمی می باشد؛ بارنگ آن را برای شما صاحبان کسب و کار و مدیران پیشنهاد می کند.

چاپ پرچم اهتزاز,پرچم اهتزاز طرح نیمه شعبان,خرید پرچم اهتزاز به مناسبت نیمه شعبان

از این مطلب نیز دیدن کنید:خرید پرچم

پرچم اهتزاز

نماد و هویت شما در محل عبور و مرور مردم و مکان های پر ترافیک با پرچم اهتزاز به خوبی نمایان می شود. قطعا شما هم زیاد در محل های مانند روی پل ها این نوع پرچم ها به چشم تان خورده که نه تنها تبلیغ بسیار زیبایی برای شما محسوب می شود. بلکه جلوه زیبایی به شهر شما نیز می دهد.

پرچم تبلیغات شهرداری ها

معمولا بیشتر استفاده از این نوع پرچم در سطح شهرها توسط شهرداری آن مناطق انجام می شود.

پرچم اهتزاز کشورها

از این مطلب نیز بازدید کنید: تاریخچه پرچم کشورها

پرچم کشورهای مختلف

قطعا شما هم روزانه پرچم های بزرگی در سطح شهر می بینید که نماد کشور عزیزمان ایران را در آسمان طنین انداز می کند. این نوع پرچم ها برای استفاده در اجلاس ها، سر در مدارس، میدان های صبح گاه پادگان ها و غیره… کاربرد فراوان دارد.

انواع مختلف پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز از نظر اندازه و جنس پارچه و موارد دیگر تنوع بسیار زیادی دارد. و ما با افتخار محصولات متنوعی در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم تا تمام سلایق موجود را پوشش دهیم.

انواع مختلف پرچم اهتزاز از نظر جنس پارچه و کاربرد عبارتند از:

  • ساتن چینی
  • ساتن 9 کیلویی
  • اهتزاز تبلیغاتی
  • اهتزاز مناسبتی

قیمت پرچم اهتزاز:

با توجه به تنوع و رنج قیمت متفاوت انواع این محصول شما دوستان عزیز می توانید، با مشاوران ما تماس بگیرید و پس از ارائه توضیحات قیمت دقیق محصول مورد نظر را به شما اعلام می کنند.

شماره های تماس شرکت بارنگ بزرگترین تولید کننده و مرکز چاپ پرچم بارنگ

تلفن : 35- 02144283834
تلگرام :09303153731

چاپ پرچم اهتزاز کشورها

برای رفتن به لیست قیمت محصولات پرچم کلیک کنید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید