چاپ تبلیغاتی, خدمات

گلدوزی و چاپ روی کلاه و نیم کلاه

بسیار زیباست اگر نماد و یا شعار شرکت شما روی کلاه اشخاص نقش ببندد. کلاه معمولا یکی از لباس های جانبی افراد می باشد که اتفاقا بسیار در نگاه دیگر جلوه می کند. این یک فرصت بسیار مناسب برای تبلیغات کسب کار های مختلف برای کارکنان هر شرکت می باشد.

حتما بخوانید: تولید و چاپ انواع حمایل مذهبی، نظامی، تشریفاتی

نیم کلاه

همانطور که می دانید افراد زیادی هستند که به دلیل شغل خاصی که دارند مجبور هستند ساعت ها در فضای آزاد و در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرند. نقاب یا نیم کلاه یکی از راه های جلوگیری از تابش مستقیم خورشید و خطرات ناشی از آن بر پوست می باشد. چاپ و یا گلدوزی لوگو یا طرح های مختلف روی این نقاب می تواند در روند برند سازی کسب و کارهای مختلف بسیار مفید و ارزشمند باشد.

حتما بخوانید: تولید و چاپ انواع پرچم در بارنگ

نیم کلاه تبلیغاتی

بعضی از شرکت ها از این نوع نیم کلاه ها معمولا در هنگام راهپیمایی های مختلف با طرح و شعار خود استفاده کرده و به دیگر افراد نیز هدیه می دهند که این کار بسیار در تبلیغات مفید و موثرمی باشد.

استفاده از نیم کلاه در هنگام ورزش کردن

در  روزهای آفتابی هنگام دویدن و یا پیاده روی صبحگاهی بهترین وسیله برای در امان ماندن از تابش مستقیم نور خورشید و اشعه های مضر آن استفاده از نقاب یا نیم کلاه بر روی سر می باشد.

چاپ روی کلاه

این روزها استفاده از کلاه ها جنبه مد و فشن پیدا کرده اند. جوانان برای زیبای ظاهر خود از کلاه های مختلفی بسته به رنگ لباس و نوع لباس خود انتخاب می کنند. بارنگ با در نظر گرفتن سلایق مختلف افراد و با بهره گیری از کارشناسان مجرب در زمینه لباس و مد طرح های بسیار زیبایی را ارائه می دهد.

 

حتما بخوانید: لیست قیمت انواع پرچم در سال 98

گلدوزی روی کلاه

گلدوزی روی کلاه یکی دیگر از خدمات بارنگ در زمینه کلاه می باشد. شما می توانید لوگو یا طرح دلخواه خود و یا متن شعار کسب کار خود را برای ما ارسال کرده تا در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب چاپ بارنگ بصورت کاملا استاندار روی نقاب یا کلاه به هر تعداد که سفارش دهید تهیه و برای شما ارسال شود.

 

حتما بخوانید: تولید و چاپ پرچم تشریفات

جنس کلاه چاپی و گلدوزی شده

بارنگ از سه نوع جنس مرغوب و با دوام برای کلاه های خود استفاده می کند که عبارتند از:

  • کلاه فلامنت کج راه
  • کلاه تر گال
  • کلاه آستری

کیفیت چاپ روی کلاه

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید کلاه باید به آن توجه لازم را داشته باشید. به نحوه چاپ یا گلدوزی روی کلاه می باشد. یک قاعده کلی و مهم این است که طراح شما کاملا وسط کلاه قرار بگیرد این تعادل و قرینه بودن باعث بالا رفتن کیفیت کار شده و تاثیر بهتر بر روی مخاطبان می باشد.

رنگ بندی کلاه

بارنگ هیچ محدودیتی در زمینه رنگ بندی کلاه و یا اجرای طرح مختلف و پیچیده را ندارد. شما عزیزان می توانید با خیالی راحت هر رنگ و طرحی را سفارش داده تا در کمترین زمان ممکن طرح اجرا و به محل شما ارسال گردد.

حتما بخوانید: مطلبی جذاب در مورد تاریخچه پرچم ایران

قیمت گلدوزی و چاپ روی کلاه

این مژده را از طرف بارنگ به شما عزیزان می دهیم که هیچ اختلاف قیمتی بین گلدوزی و چاپ طرح روی کلاه وجود ندارد. شما می توانید هر کدام از روش های اجرا چه گلدوزی و چه چاپ روی کلاه را انتخاب کنید.

 

حتما بخوانید: تاریخچه پرچم کشورهای جهان

سفارش کلاه و یا نیم کلاه

برای سفارش این محصول مانند دیگر محصولات بارنگ می توانید با شماره های دفتر مرکزی ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان همکاران ما برای پیدا کردن مناسب ترین جنس ، رنگ، طرح و نوع کلاه خود بهرمند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید