انواع پرچم, پرچم رومیزی, خدمات

پرچم رومیزی دو رو ساتن

پرچم رومیزی ساتن مات دو رو چاپ

پرچم رومیزی ساتن مات دو رو چاپ

پرچم هر کشور علامت و نشان آن سرزمین می باشد. مردم کشورهای مختلف با دیدن پرچم کشورهای خود همیشه حس غرور و مهین دوستی را در خود زنده می کنند. پرچم هر کشور سرگذشت و تاریخچه ای دارد که با مطالعه نحوه پیدایش پرچم ها می توان اطلاعات ارزشمندی در مورد هر کشور بدست آورد. (به مقاله ما در مورد تاریخچه پرچم کشورهای مختلف جهان مراجعه کنید.)

چاپ انواع پرچم

بارنگ پس از سالها تجربه در زمینه چاپ انواع پرچم و بهرگیری از بهترین کارشناسان عرصه چاپ، انواع مختلفی تولیدات پرچمی خود از جمله: پرچم رومیزی، پرچم تشریفات، پرچم مذهبی، پرچم ایران، پرچم دستی، پرچم اهتزاز،… را انجام می دهد.

پرچم رومیزی ملل

پرچم رومیزی ملل یکی دیگر از محصولات پر طرفدار این مرکز می باشد. این پرچم معمولا در کنفرانس ها، همایش ها، سمینارها و در نشست های چند جانبه و بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. مرکز چاپ پرچم بارنگ هیچ محدودیت از لحاظ تعداد یا کشور ندارد و اماده دریافت سفارش پرچم ملل مختلف می باشد.

کیفیت چاپ پرچم رومیزی ملل

نوع جنس استفاده شده در این نوع پرچم بسیار با دوام و مرغوب می باشد. چاپ این نوع پرچم بصورت دیجیتال و بسیار با کیفیت است. انواع پرچم رومیزی ملل در سه دسته تقصیم بندی می شود که زیر توضیح می دهیم.

پرچم رومیزی ملل مدل جیر

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید این نوع پرچم یک هاشیه پارچه دور آن دوخته شده است که بسیار زیبا می باشد.

پرچم رومیزی ملل مدل دور لیزری

این نوع پرچم از دو پارچه به هم چسبیده بصورت موازی و برعکس روی هم قرار گرفته است. این نوع پرچم بسیار شیک و زیبا می باشد و روی میز کاملا ثابت و استوانه ای قرار می گیرد.

پرچم رومیزی ملل چندشاخه

همانطور که از نامش پیداست وجه تمایز این نوع پرچم با دیگر انواع آن پایه های استیل چندشاخه می باشد. در نشست های چند جانبه بین دو یا سه کشور مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و در دو نوع جیر و دور لیزری در بارنگ تولید می شود.

قیمت پرچم رومیزی ملل مختلف

برای اطلاع از قیمت دقیق پرچم های رومیزی مختلف روی لیست قیمت انواع پرچم رومیزی کلیک کنید. و برای سفارش این نوع پرچم از بارنگ با ما تماس بگیرید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

4.8/5 - (17 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید