مقالات

چاپ پرچم فوری

پرچم اهتزاز ایران

چاپ پرچم فوری در تهران

بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم فوری در تهران می باشد. این مرکز با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های روز دنیا برای چاپ و تولید انواع پرچم، بج سینه، روبان و بندآویز، راهبند تشریفات، حمایل تشریفات و… آماده دریافت و ارائه سفارشات شما عزیزان را در کمترین زمان ممکن دارد.

 

پذیرش سفارش انواع پرچم

بارنگ انواع مختلفی از پرچم را ارائه می کند که در زیر به بخشی از آنها بصورت مختصر اشاره می شود:

چاپ پرچم فوری تشریفات

پرچم های تشریفات معمولا پرچم های بزرگی هستند که در راهروی سالن ها، اجلاس ها، همایش ها، سمینار ها و… مورد استفاده قرار میگیرد. پرچم های تشریفات می توانند نقش پرچم یک کشور باشند و یا طرح لوگوی شرکت شما بر روی یک رنگ ساده که نماد شما را در چشم حاضرین جلوه کند. شما میتوانید در زیر یک نمونه از پرچم های تولید شده در بارنگ را تماشا کنید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و اطلاعات کامل در مورد این پرچم روی پرچم تشریفات کلیک کنید. برای اطلاع از قیمت این محصول روی لیست قیمت پرچم تشریفات کلیک کنید.

چاپ پرچم فوری رومیزی

یکی دیگر از مهمترین خدمات مجموعه بارنگ تولید و چاپ پرچم انواع پرچم های رومیزی می باشد. پرچم های رومیزی تولید شده در این مرکز از بهترین نوع و جنس پارچه وارداتی و داخلی است. کیفیت و ماندگاری پرچم های تولید شده در بارنگ قابل رقابت با تمام تولید کنندگان داخلی و خارجی صنف خود می باشد.

پرچم های رومیزی بسته به نوع سفارش مشتری و کاربرد آن به  انواع مختلفی مثل پرچم رومیزی مدل جیر ، پرچم رومیزی مدل دور لیزری، پرچم رومیزی مدل تی شکل، پرچم رومیزی چند شاخه ای، پرچم رومیزی کشورها، پرچم رومیزی با طرح دلخواه و … تولید و چاپ می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت این محصول روی اینجا کلیک کنید.

این مقاله را هم بخوانید:
برش لیزری پرچم

دیگر محصولات پرچمی بارنگ

علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، بارنگ تنوع زیادی در تولید و چاپ پرچم دارد که می توانید در زیر مشاهده کنید.

پرچم دستی

پرچم دستیپرچم مذهبی

چاپ پرچم محرم,چاپ پرچم مذهبی,چاپ پرچم بزرگ عزاداریپرچم ساحلی یا بادبانی

پرچم ساحلی ایران

پرچم ایران

پرچم تشریفات ایرانپرچم مخروطی

پرچم مخروطی

ریسه پرچم

راهنمای خرید ریسه پرچم نیمه شعبان,خرید ریسه-پرچم-نیمه-شعبان

پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز کشورها

مطالب مرتبط

One thought on “چاپ پرچم فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *