چاپ پرچم تبلیغاتی رومیزی و تشریفات با طرح دلخواه در تهران

پس از انتشار مطلبی از انجمن ملی تبلیغ کنندگان در مورد این واقعیت که نشانه های تبلیغاتی در مکان های عمومی بیشترین اثر و کمترین هزینه را برای صاحبان کسب و کار دارد. این مهم در بین صاحبان کسب و کارهای مختلف بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. از این رو شرکت های مختلف را بر آن داشته تا بهترین راه و کمترین هزینه را برای دیده شدن انتخاب کنند.

چاپ پرچم تبلیغاتی رومیزی و تشریفات,پرچم-اهتزاز- پرچم تبلیغاتی بارنگ

لطفا از این مطلب نیز بازدید کنید: خرید پرچم

بر طبق نظرسنجی های صورت گرفته درصد تاثیر گذاری و افزایش بازدید و جلب توجه در انواع تبلیغات بصورت زیر بیان شده است:

  • تبلیغات محیطی: 20 الی 50 درصد
  • تبلیغات روزنامه : 8 درصد
  • تبلیغات رادیویی: 2 درصد
  • تبلیغات تلویزیونی: 5 درصد

**بله شما درست متوجه شدید بین 20 الی 50 درصد برای تبلیغات محیطی عالیه نه؟! پس با انتخاب پرچم تبلیغاتی بهترین راه برای تبلیغات محیطی را انتخاب کنید.

چاپ پرچم تبلیغاتی

افزایش فروش کسب و کار خود را با چاپ پرچم های تبلیغاتی، طراح های خاص و زیبا در شهر پرچم بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در تهران تجربه کنید. برای برگزاری و شرکت در رویدادهای مختلف از جمله: سمینارها و همایش ها با پرچم های اختصاصی شرکت و یا سازمان خود نگاه مخاطبین را به جذب کنید.

سفارش پرچم تبلیغاتی

طرح های پرچم تبلیغاتی خود را برای ما ارسال کنید. ما می توانیم لوگو و تصاویر ارسالی از طرف شما را به بهترین شکل و کیفیت بسیار عالی روی پرچم پیاده سازی و طراحی کنیم. شما میتوانید از کارشناسان مجرب ما برای طراحی بهتر پرچم های خود بصورت رایگان استفاده کنید. فقط کافیست با ما تماس بگیرد. 09122006981

انواع پرچم های تبلیغاتی

پرچم های تبلیغاتی شما می تواند بصورت بنر و یا پرچم اهتزاز در معابر عبور و مرور یا در اتاق و روی میز شرکت بصورت پرچم رومیزی قرار بگیرد. یکی دیگر از محصولات پر طرفدار این مرکز که می توان از آن نام ببریم پرچم مذهبی می باشد. این پرچم بسیار پر طرفدار برای مناسبت های مذهبی هئیت ها در معابر پر رفت و آمد در ایام خاص سوگواری و عیاد مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ پرچم های ملی کمک به رونق تولید

پرچم های که در مرکز شهر پرچم بارنگ تولید می شود کاملا در ایران تولید می شود، شما با تهیه این پرچم های باکیفیت و مرغوب به رونق تولید ملی نیز کمک خواهید کرد.

چاپ پرچم سفارشی خاص

اگر به دنبال طرح یا شکل خاصی برای پرچم تبلیغاتی خود هستید و در سایت ما نمونه آن را  مشاهده نمی کنید! اصلا نگران نباشید با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما می توانند طرح ها و شکل های شگفت انگیزی برای پرچم  های تبلیغاتی در فضای باز به شما پیشنهاد دهند. یک تصویر از طرح پیشنهادی خود را برای ما ارسال کنید، طراحهان ما چالش های جدید را دوست دارند، فقط مطمئن شوید که زودتر سفارش خود را داده اید تا زمان کافی برای پیگیری و رفع خطا داشته باشیم.

پرچم تشریفات,پرچم بزرگ,بارنگ-بهترین-کیفیت-در-چاپ-پرچم

از این مطلب نیز دیدن کنید: تغییرات پرچم ایران در طول تاریخ

چاپ پرچم و بنر تبلیغاتی

بنر های تبلیغاتی یکی دیگر از محصولات پر طرفدار این مرکز می باشد. بنر های تبلیغاتی با طرح های گوناگون و زیبا برای کسب کار شما و جذب مشتری و فروش بیشتر بسیار مناسب است. فقط کافیست طرح پیشنهادی خود را به ما ارائه دهید.

چاپ پرچم اهتزاز شهرداری ها

در طول این سالها و کسب تجربه بسیار و همکاری با شرکت ها و ادارات بزرگ دولتی و خصوصی مختلف در  ایران از جمله شهرداری های شهرهای مختلف کاملا به کیفیت کارهای ما اشنایی پیدا کردن و خیلی راحت تر تبلیغات پرچم خود را به کارشناسان مجرب شهر پرچم بارنگ می سپارند. ادارات و سازمان ها کاملا از نظر قیمت و کیفیت با رضایت و میل با شهر پرچم بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در ایران قرارداد های بلند مدت امضاء کرده اند و این باعث افتخار ماست. این مرکز تمام قد به تعهدات خود در طول این سال ها عمل کرده است و این خود بهترین تبلیغ برای شهر پرچم بارنگ محسوب می شود.

چاپ پرچم تبلیغات خیابانی(بادبانی)

امروزه میلیون ها خودرو در خیابان های ایران وجود دارد که نیاز به شستشو دارند، شستشوی اتومبیل تبدیل به یک کسب و کار بزرگ و پر درآمد شده است. برخی از نشانه های مرکز شستشوی اتومبیل «کارواش» پرچم های تبلیغاتی می باشند. اگر شما صاحب یک کارواش هستید ما به شما پرچم های ساحلی «بادبانی» چاپ شده در شهر پرچم بارنگ با رنگ های روشن و جذاب را پیشنهاد می کنیم.

پرچم-ساحلی,پرچم-بادبانی

بورس بازار پرچم کجاست؟

یکی از بهترین و پر طرفدارترین محصولات ما برای تبلیغات در خیابان و مراکز تفریحی آبی پرچم های ساحلی می باشد. این پرچم ها بسیار مناسب برای مراکز شستشوی اتومبیل یا همان کارواش ها می باشد. برای دریافت قیمت انواع پرچم ساحلی با شماره 09122006981 تماس بگیرید.

چاپ پرچم ایران

چاپ پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بصورت تکی و تیراژ برای ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی یکی از جذابترین کارهای ما در این مرکز می باشد. تکنسین ها مرکز چاپ پرچم بارنگ با افتخار درخدمت شما برا چاپ پرچم ایران در سایز ها مختلف ازجمله:پرچم اهتزاز ایران، پرچم رومیزی ایران، پرچم تشریفات ایران می باشد.

چاپ پرچم تبلیغاتی رومیزی و تشریفات,پرچم-ایران-بارنگ

از این مطلب نیز دیدن کنید: تاریخچه پرچم کشورهای مختلف

چاپ پرچم مخروطی بهمراه تولید طلق نگهدارنده

پرچم های بزرگ به خودی خود بر روی میله شکل و ظاهر مناسبی ندارند. برای اینکه این پرچم ها بشکل مخروطی روی میله قرار بگیرند باید از یک طلق در زیر این نوع پرچم ها استفاده کرد. پرچم های مخروطی واقعا جلوه بسیار زیبای در سالن های کنفرانس و همایش ها دارند. این پرچم ها کاملا بصورت مخروطی و زیبا در اندازه های مختلف با کمک یک میله نگهدارنده، یک پایه خورشیدی یا پنجه شیری و یک طلق نگهدارنده که در زیر پرچم قرار می گیرد تا پرچم شکل خود را به خوبی حفظ کند استفاده می شود.

ویدئو اموزشی نصب پرچم مخروطی بر روی میله

برای دیدن ویدئو اموزش نصب پرچم مخروطی یه همراه طلق روی اینجا کلیک کنید.

قیمت چاپ پرچم در شهر پرچم بارنگ

شهر پرچم بارنگ با سر لوحه قرار دادن این موضوع که به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت نمی کند. همیشه بر آن بوده است تا بتواند با استفاده از بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها در صنعت چاپ پرچم، بهترین کیفیت و کمترین قیمت را نسبت به رقبای خود ارائه دهد.

برای رفتن به لیست قیمت انواع پرچم روی اینجا کلیک کنید.

* شهر پرچم بارنگ برای راحتی دوستان در سراسر کشور محصولات خود را در کمترین زمان ممکن ارسال می کند.*

چاپ روی شال تبلیغاتی نیز یکی دیگر از محصولات تبلیغاتی ما می باشد که می توانید به آن فکر کنید.

شال-چاپ روی شال-تولید-شال-خرید شال-فروش شال

ستاره بدین

مرکز چاپ پرچم رومیزی و تشریفات در تهران

5 (100%) 1 vote[s]0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *