روبان و بندآویز

روبان و بندآویز

روبان و بندآویز

این مطلب در مورد: چاپ روبان |چاپ بند آویز |چاپ کارت آویز |چاپ آویز مدال |چاپ کارت اویز

شهر پرچم بارنگ در ابتدا کار خود را با تولید و چاپ پرچم آغاز نمود. و پس از کسب تجربه و حمایت شما مشتریان عزیز، با توجه به اینکه امروزه تبلیغات درست و همه جانبه امتیاز بزرگی برای دیده شدن شما محسوب می شود. شما می توانید با استفاده از چاپ روبان ، چاپ بندآویز ، چاپ کارت آویز ، چاپ آویز مدال یا چاپ روبان مدال نام خود را در چشم مشتریان ریز بین و نکته سنج خود مطرح کنید.

شما همراهان و مشتریان عزیز صاحبان شرکت ها مربیان ورزشی مسئولان و مدیران عزیز، می توانید برای همایش ها، سمینار ها، نمایشگاه ها از بنداویز با نماد و لوگوی شرکت خود استفاده کنید. مربیان ورزشی و مسئولان برگذاری مسابقات می توانند برای چاپ روبان مدال های قهرمانن مسابقات از ارم اختصاصی خود استفاده کننده.

توجه به جزییات شما را نسبت به سایرین متمایز خواهد کرد.

چاپ روبان

یک نوار یا روبان باریک از موادی ماننده: پارچه، پلاستیک یا گاهی اوقات فلز می باشد. که عمدتا به عنوان اتصال کارت و یا تزئینی استفاده می شود.

انواع روبان

روبان پارچه ای

روبان پارچه ای از مواد طبیعی ماننده: ابریشم، مخملی، پنبه، جوت

روبان پلاستیکی

روبان پلاستیکی با مواد مصنوعی ماننده: پلی استر، نایلون و پلی پروپیلن ساخته شده است.

موارد مصرف روبان

روبان برای مقاصد بی شماری مفید می باشد. مواردی چون زینتی، نمادین، افتتاح مراکز و غیره استفاده می شود.

در فرهنگ های مختلف روبان کاربردهای مختلفی دارد. بعضی مردم در موهایشان، در لباس و یا به عنوان تزیئن حیوانات اهلی، ساختمان ها و بسته بندی هدایا استفاده می کنند.

لغت شناسی

روبان یک کلمه از زبان انگلیسی میانه یا فرانسوی قدیم است. و برخی ریشه این کلمه را ژرمنی می دانند.

چاپ روبان

شهر پرچم بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در غرب تهران طیف وسیعی برای ارائه این خدمت به مشتریان عزیز را ارائه می دهد.

شما عزیزان می توانید رمان های سفارشی خود را در پنج نوع عرض (پهنای) مختلف سفارش دهید. و از فونت ها و رنگ های بی نهایت نا محدود ما استفاده کنید.

طراحی روبان

طراحی روبان یک قسمت 15 سانتیمتری روبان را تشکیل می دهد، که در ادامه طول ربان تکرار می شود.

سوالات متداول برای چاپ روبان

آیا می توان از ربان برای تزئین لوازم عروسیم استفاده کنم؟

بله!!!! شما می توانید از روبان تزئینی خود با طرح و عکس دلخواه استفاده کنید، مثلا شما برای روبان کیک، جعبه هدایای عروس، یا روبان ماشین عروس استفاده کنید. پس زمانی که دارید برای مراسم عروسی خود برنامه ریزی می کنید. مطمئن شوید که روبان تزئینات عروسی شخصی خود را سفارش داده اید.

آیا می تونم عکس دلخواه خودمو رو روی نوار روبان سفارشی چاپ کنم؟

بله!! شما می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید و عکس دلخواهتان را برای ما بفرستید، و مطمئن باشید گروه با تجربه ما طرح، عکس و یا لگو کسب و کار شما را به بهترین کیفیت ممکن روی روبان چاپ می کنند.

آیا می تونم از چاپ روبان های شما برای عیاد مختلف نیز استفاده کنم؟

بله!! شما می توانید در عیاد باستانی مثل نوروز و یا عیاد مذهبی مثل نیمه شعبان از این چاپ روبان هیا بسیار زیبا استفاده کنید. شما می توانید هدایای بسته بندی شده خود را بسیار شکیل و زیبا کنید. می توانید دکوراسیون منزل خود و لوازم جانبی آشپزخانه را زیبا و متمایز کنید.

انواع محصولات شهر پرچم بارنگ

بند کارت شناسایی

آویز کارت

آویز بند گردنی کارت

کارت آویز نمایشگاهی

بند کارت پرسنلی

قیمت بنداویز و چاپ روبان

شهر پرچم بارنگ با حذف واسطه ها در صنعت چاپ پرچم و بنداویز خود اقدام به فروش مستقیم محصولات و خدمات خود کرده است. و از این رو به شما تضمین یک قیمت مناسب و محصولی با کیفیت را می دهد.

چاپ روبان |چاپ بند آویز |چاپ کارت آویز|چاپ آویز مدال |قیمت بنداویز و روبان

مشاوره رایگان

شما صاحبان مشاغل و مشتریان عزیز می توانید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.  موبایل : 09122006981 و تلفن : 02144283834

روبان و بند آویز
5 (100%) 1 vote[s]