طلق نگهدارنده پرچم

طلق نگهدارنده پرچم یکی دیگر از محصولات شهر پرچم بارنگ بزرگترین مرکز چاپ پرچم در ایران می باشد. برای سفارش این محصول بسیار کاربردی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طلق نگهدارنده پرچم,طلق-پرچم-مخروطی ویدئو اموزش نصب پرچم مخروطی به همراه طلق

برای راهنمای خرید انواع پرچم کلیک کنید.

طلق نگهدارنده پرچم چیست؟

یک نوع طلق پلاستیکی که بر روی میله نگهدارنده پرچم قرار می گیرد. این طلق باعث می شود تا پرچمی که روی میل نگهدارنده پرچم و پایه پرچم قرار می گیرد به بهترین شکل ممکن و کاملا بصورت مخروطی قرار بگیرد.

برای دریافت لیست قیمت انواع پایه پرچم در شهر پرچم بارنگ روی اینجا کلیک کنید.

طلق نگهدارنده پرچم تشریفات

پرچم تشریفات یکی از محصولات پر طرفدار شهر پرچم بارنگ می باشد. این نوع پرچم که طول آن به  90 سانتیمتر می رسد کاربردهای فراوانی دارد. پرچم تشریفات می تواند جلوه زیبایی به سالن ها و اتاق های کنفرانس و همایش های مختلف بدهد. البته طلق نگهدارنده پرچم تشریفات نقش مهمی را در این زیبایی ایفا می کند. با قرار دادن یک طلق پلاستیکی در زیر این پرچم و بر روی آن پرچم تشریفات بسیار زیبا بشکلی مخروطی قرار می گیرد.

شهر پرچم بارنگ یک ویدئو آموزشی نصب پرچم بصورت مخروطی به همراه طلق نگهدارنده پرچم اماده کرده است. (برای تماشای این ویدئو روی اینجا کلیک کنید.)

پرچم مخروطی کشور افغانستان

از این مطلب نیز دیدن کنید: پرچم ایران در طول تاریخ

قیمت طلق نگهدارنده پرچم

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد طلق نگهدارنده پرچم و اطلاع دقیق از قیمت این محصول با مشاوران شهر پرچم بارنگ تماس بگیرید.

شهر پرچم بارنگ متعهد می شود که تمام پرچم های تولید شده در این مرکز از بهترین جنس مواد و پارچه تشکیل شده است.

فروش طلق تخفیف ویژه

شهر پرچم بارنگ برای آن دسته از عزیزانی که از طریق وب سایت این مرکز با محصولات ما آشنا شده اند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است. پس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از این تخفیف بهرمند شوید.

شماره تماس خط1 : 02144283834
شماره تماس خط2 : 02144283835
فکس :02144263537
موبایل : 09122006981(داداشی)
تلگرام :09303153731

آدرس: تهران ، صادقیه ، خ شهید محسن صادقی پور ، بلوار شهید گلاب ،پلاک 53 طبقه دوم، واحد 4