خدمات, طراحی

طراحی بنر تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی یکی دیگر از خدمات مجموعه ای چاپ و تولید پرچم بارنگ می باشد. این مرکز کار خود را با تولید انواع پرچم آغازه کرده و روز به روز با استقبال شما دوستان و همراهان عزیز به گستره خدمات خود افزوده است. طراحی بنر های تبلیغاتی یکی از این خدمات جدید بارنگ می باشد. بارنگ پس از سالها تجربه و با به کار گیری نیروهای جوان و مجرب خود در عرصه چاپ اقدام به راه اندازی بخش گرافیک و طراحی خود کرده است.

بنر های تبلیغاتی

با توجه به اینکه امروز تبلیغات نقش عمده ای در کسب و کارهای مختلف ایفا می کند. صاحبان کسب و کار همواره دنبال تبلیغات ارزان و زود بازده ای برای کسب و کارهای خود هستند. با توجه به اینکه در حال حاضر همه می دانیم که تبلیغات هزینه نیست و در اصل یک نوع سرمایه گزاری است اسفتاده از یک روش تبلیغاتی مناسب باعث پیشرفت هر چه سریعتر کسب و کارها می شود.

مزایای استفاده از خدمات طراحی بنر در بارنگ

اعمال تغییرات: درصورتی که دیگر مراکز طراحی بنر بعضا از اعمال تغییرات و نظرات مشتریان در کارها خود داری و یا فقط اجازه سه تغییر در کار را می دهند؛ مجموعه بارنگ همیشه به نظرات مشتریان خود احترام گذاشته از این رو در صورت عدم رضایت شما از طرح نهایی تمام تغییرات خواسته شده بدون هیچ محدودیتی تا رسیدن به طرح دلخواه از طرف شما را اعمال می کند.

تحویل سریع: کارشناسان مجرب در زمینه طراحی و چاپ محصولات تبلیغاتی شما با کمال دقت و سرعت تمام طراح های شما را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به دست شما در تمام نقاط ایران می رسانند.

این مقاله را هم بخوانید:
چاپ و طراحی لوگو

ارائه فایل لایه باز: تحویل پروژه های طراحی در این مجموعه همراه با فایل لایه باز می باشد.

خدمات چاپ بنر: این مجموعه همچنین خدمات چاپ بنر های پارچه ای شما ریز انجام می دهد. شما می توانید نه تنها فایل دیجیتال بلکه فایل چاپی محصول خود را نیز سفارش دهید.

سفارش بنر تبلیغاتی در بارنگ

شما مشتریان عزیز بارنگ می توانید با استفاده از تلفن های تماس دفتر با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را بعد از مشاوره رایگان ثبت نماید.  شماره تماس دفتر : ۳۵ الی ۰۲۱۴۴۲۸۳۸۳۴

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *