خدمات

پلاکارد مناسبتی

پلاکارد مناسبتی

امروز برای مراسمات مختلف مانند جشن ها، مراسمات ترحیم، اطلاع رسانی های محلی مانند فروش زمین و مغازه و یا خوش آمد گویی به ورزشکاران و افرادی که از سفرهای زیارتی بازگشته اند از پلاکارد مناسبتی استفاده می کنند. این پلاکاردهای مناسبتی که در جنس های پلاستیکی و یا پارچه ای تولید می شوند را می توان در سایزها و ابعاد مختلف سفارش داد. همچنین جمله بندی و محتوای روی هر پلاکارد مناسبتی به شخص سفارش دهنده بستگی دارد. در ادامه با مجموعه بارنگ همراه باشید.

 

کاربرد پلاکارد مناسبتی

همان طور که در چند سطر بالا گفته شد پلاکاردهای مناسبتی دارای کاربردهای فراوانی هستند. این پلاکاردها به نسبت جشن ها و مراسماتی مانند خوش آمد گویی از روزشکاران و زائران ابعاد و طرح های متفاوتی دارند. اکثر پلاکاردهای مناسبتی مربوط به جشن ها دارای رنگ های شاد و متن های زیبا هستند که ضمن خوش آمد گویی نام فردی که این پلاکارد را تهیه کرده است نیز در انتهای آن ذکر می کنند.

پلاکارد مناسبتی

پلاکارد مناسبتی

محل نصب پلاکارد مناسبتی

پلاکارد مناسبتی را معمولاً در اطراف و یا نزدیک درب منزل و یا املاک و مغازه هایی که قصد فروش و یا اجاره دادن آن ها را دارند نصب می کنند. همچنین این گونه پلاکاردها را می توان در محل برگزاری جشن ها و مراسمات ترحیم نیز نصب کرد.

 

سخن پایانی

امروزه پلاکارد مناسبتی در جشن ها و مراسمات مختلف برای رساندن پیام و موضوع خاصی مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به پیام خود دارای محتوا، سایز و طرح های مختلفی هستند.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

این مقاله را هم بخوانید:
انواع پلاکارد و کتیبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *