خدمات, طراحی

چاپ و طراحی لوگو

بارنگ؛ بی درنگ نقش شما را به تصویر می کشد.

مرکز چاپ بارنگ در راستای افق چند ساله فعالیت های روز به روز در حال گسترش خدمات خود می باشد. از این رو پس از چندین سال فعالیت موفق در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم و دیگر اقلام تبلیغاتی نظیر کلاه، شال، لباس و… اقدام به راه اندازی بخش طراحی لوگو نیز کرده است.

چاپ لوگو تبلیغاتی

این مجموعه از دیر باز لوگو های شرکت های مختلفی را برای تبلیغات های مختلف روی انواع پارچه چاپ و تحویل مشتری داده است. یکی از مشتریان همیشگی این مرکز شهرداری های تهران و شهرستان های کشور می باشد. چاپ با کیفیت لوگو روی اقلامی مثل پرچم، کلاه، لباس، شال و غیره همواره دغدغه مدیران موفق در زمینه های مختلف بوده است. مرکز چاپ بارنگ در این سال های به حول قوه الهی در این امر یکی از مراکز موفق بوده است.

طراحی لوگو شرکت ها

مرکز چاپ بارنگ با تکیه بر توانایی جوانان خوش ذوق میهن عزیزمان ایران اقدام به راه انداز بخش طراحی گرافیک از جمله طراحی بنر، طراحی پوستر و طراحی لوگو برای کسب و کارهای مختلف کرده است. امید است این مرکز هماننده دیگر خدماتی که در این سالها ارائه داده و مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفته است در این زمینه هم سر بلند بیرون آید. طراح هان مرکز چاپ بارنگ از خوش ذوق ترین افراد در این زمینه هستن که با میل اماده کمک به انواع کسب و کارها هستند.

این مقاله را هم بخوانید:
حمایل

One thought on “چاپ و طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *