خدمات

انواع تابلو

انواع تابلو

هدف اصلی تولید تابلو‌ها تبلیغات است و معمولاً از تابلوها برای بهتر دیده شدن و معرفی یک شرکت، فروشگاه یا مغازه استفاده می کنند. از این رو امروزه تابلوهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که در این مقاله قصد داریم به توضیح مختصری درباره انواع تابلو های موجود در بازار بپردازیم. در ادامه با مجموعه بارنگ همراه باشید.

 

انواع تابلو

  • تابلو‌های چاپی: این تابلوها در انواع بنر، فلکس و لایت باکس تولید می شوند. تمام این تابلو‌ها در طرح ها و رنگ های مختلفی قابل تولید هستند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
  • تابلو‌های حروف برجسته: با توجه به جنس مواد سازنده به انواع چلنیوم، چلنیوم ستاره ای، پلاستیکی، رینگی و فلزی تقسیم می شوند. از تابلوهای فلزی در مکان هایی با نور زیاد استفاده می شود. در حالی که در سایر تابلو‌ها با قرار دادن نور در زیر حروف، باعث بهتر دیده شدن آن ها می‌شوند.
  • تابلو‌های راهنما: این تابلو‌ها در سایز‌های کوچک و در جنس های پلکسی و استیل ساخته می شوند که حروف را روی این تابلوها حک می کنند.
  • تابلوهای LED: در انواع ثابت و روان تولید می شوند و جز جذاب ترین تابلوها محسوب می شوند. در مدل روان این تابلوها می توان از یک مولتی کالر تلویزیونی استفاده کرد که قادر به نمایش دادن هر طرح و رنگی است.
انواع تابلو

انواع تابلو

قیمت تابلو‌ها

قیمت این تابلوها با توجه به دارا بودن امکاناتی از قبیل چراغ های LED نورپردازی و جنس مواد به کار برده شده در ساخت آن ها، متفاوت است.

 

سخن پایانی

تنوع در تابلوهای تبلیغاتی این امکان را به شما می دهد که متناسب با سرمایه خود تابلو مورد نیاز خود را تهیه کنید و در انجام کار تبلیغاتی با استفاده از انواع تابلوها موفق ظاهر شوید. در صورتی که در این زمینه نیاز به مشاوره دارید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه بارنگ در ارتباط باشید. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب است.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید