خدمات

راه بند تشریفاتی تخت

راه بند تشریفاتی تخت

راهبند تشریفاتی یکی از محصولاتی است که در هتل ها و یا فروشگاه های مختلف استفاده از آن رواج بسیار زیادی پیدا کرده است و در اندازه های متفاوت در بازار موجود می باشد. در این مقاله قصد داریم به برخی از انواع راهبند تشریفاتی تخت و موارد استفاده از آن اشاره کنیم، به همین دلیل اگر به فکر سامان دادن به هتل و یا محل‌های عمومی و یا حتی سالن های خصوصی هستید، خواندن این مقاله به شما توصیه می شود.

 

انواع راهبند تشریفاتی تخت

راهبند تشریفاتی تخت به صورت کلی در دو مدل به بازار عرضه می شود:

  • مدل کنفی: راهبند تشریفاتی مدل کنفی با استفاده از طناب های کنفی تولید شده است و به اصطلاح به آن راه بند بافت نیز گفته می شود. به دلیل استفاده از کنف در تولید این محصول، محصول موردنظر کیفیت بسیار بالایی دارد و انواع متنوعی از آن در رنگهای مختلف سبز، آبی، قرمز و غیره به دست مشتریان می رسد. این محصول به دلیل دارا بودن قیمت مناسب اکثر مشتریان را به خود اختصاص می دهد.
  • راهبند تشریفاتی مدل فومی: راهبند تشریفاتی مدل فومی یکی دیگر از انواع راهبند تشریفاتی است که با نام راهبند سوسیسی نیز شناخته می شود. این محصول در اکثر موارد در طول یک و نیم متر به بازار عرضه می شود اما برای خرید محصول مورد نظر خود در سایزهای متفاوت می توانید اقدام به ثبت سفارش به صورت اختصاصی کنید.
  • راهبند تسمه ای: راهبند تسمه یکی دیگر از انواع راهبند تشریفاتی است که در آن از تسمه استفاده شده است و رویه آن معمولاً با استفاده از یک لایه نازک پوشانده شده است. این محصول به دلیل دارا بودن کیفیت بالا مشتریان زیادی دارد و یکی از مهمترین فواید استفاده از آن این است که می‌توان آن را به راحتی با استفاده از آب شستشو داد و تمیز کرد.

 

جنس پایه راهبند تشریفاتی تخت

یکی دیگر از مواردی که بر روی کیفیت این محصول تاثیر گذار است جنس پایه راهبند تشریفاتی است. جنس پایه راهبند تشریفاتی تخت در اکثر موارد از جنس استیل است، اما در مواردی نیز محصول مورد نظر از سایر فلزات تولید می‌شود و تنها با یک لایه استیل ضد زنگ پوشش داده می‌شود تا کیفیت آن بالاتر برود.

به صورت کلی هر فلزی که دارای خواص ضد زنگ باشد برای درست کردن پایه راهبند تشریفاتی مناسب است اما جنس استیل کیفیت برتری دارد.

 

عوامل موثر بر قیمت راهبند تشریفاتی تخت

عوامل مختلفی می‌توانند بر روی قیمت این محصول تاثیر گذار باشند که برخی از این عوامل عبارتند از:

  • طول راهبند: طول راه بند را می توان یکی از عوامل موثر بر روی قیمت آن دانست. این محصول در اکثر موارد در طول یک و نیم متر به بازار عرضه می‌شود، اما در بعضی از موارد می توانید محصول مورد نظر خود را در سایزهای بزرگتر نیز خریداری کنید که باعث بالاتر رفتن قیمت محصول مورد نظر خواهد شد.
  • طرح راهبند: یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول را می توان طرح های مختلف راهبند دانست برای مثال در اکثر موارد راهبندهایی که دارای طرح کنفی هستند، قیمت پایین تری را به خود اختصاص می‌دهند.
  • اندازه پایه راهبند: به صورت کلی طول و ارتفاع پایه راهبند تشریفاتی در حدود یک الی یک و نیم متر در نظر گرفته می شود که اندازه آن تأثیر بسزایی بر روی قیمت محصول دارد، زیرا در برخی از موارد محصول مورد نظر به دلیل دارا بودن طول بیشتر، قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد.

 

خرید راهبند تشریفاتی تخت

امروزه خرید راهبند تشریفاتی تخت و استفاده از آن در نقاط مختلف کشور به خصوص در هتلها و یا برای ساماندهی در متروها رونق و رواج بسیار زیادی پیدا کرده است و همواره مدل های متنوعی از این محصول به دست مصرف کنندگان می رسد.

برای خرید این محصول با کیفیت بسیار بالا می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت اینترنتی بارنگ خریداری کنید. مجموعه بارنگ با ۸ سال سابقه در زمینه تولید انواع مختلف پرچم ها و انواع مختلف راهبند تشریفاتی می تواند کیفیت بالایی از محصولات را با تنوع بالا در اختیار شما قرار دهد.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید