خدمات

راهبند تشریفاتی کشویی

راهبند تشریفاتی کشویی

وقتی وارد مکان‌هایی همچون هتل‌ها، رستوران‌ها، سالن‌های مجالس، آپارتمان‌ها و مراکز عمومی و تالارها و… می‌شوید متوجه می‌شوید که در ورودی آن ها تزئینی متفاوت برای راهنمایی افراد در مسیرهای مختلف دارد. شاید این مسئله نظر شما را نسبت به آن ها جلب کرده باشد، به این تزئینات خاص برای ورودی راهبند تشریفاتی می‌گویند که در انواع مختلف با طرح و رنگ‌های متفاوت ساخته می‌شوند. در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از انواع این راهبندها یعنی؛ راهبند تشریفاتی کشویی بپردازیم. در ادامه با مجموعه بارنگ همراه باشید.

 

معرفی راهبند تشریفاتی کشویی

راهبند تشریفاتی کشویی را از آلیاژ مقاوم استیل می‌سازند. این راهبندها هم در فضای بیرون ساختمان هم در داخل ساختمان استفاده می‌شوند. برای بیرون ساختمان بهتر است از استیل با گرید 304 استفاده کنید؛ زیرا این استیل در برابر گرما، رطوبت، گردوغبار و… مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد. همچنین بهتر است از استیل با گرید 201 در داخل ساختمان استفاده کنید. اگر از این گرید در بیرون ساختمان استفاده کنید در برابر رطوبت دوام چندانی ندارد و به راحتی خورده می‌شود و بعد از مدتی زنگ می‌زند و از بین می‌رود. این راهبند‌ها در رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، مشکی و… تولید و عرضه می‌شوند. راهبندهای تشریفاتی کشویی اکثراً با کروم آبکاری می‌شوند و ارتفاع پایه آن ها معمولاً 110 سانتی متر است.

 

انواع راهبند تشریفاتی کشویی

  • بند دار: این مدل اتصال راحتی دارد و برای فروشگاه‌های کوچک مناسب است.
  • تسمه دار: نوع تسمه دار به صورت فنری باز و بسته می‌شود و برای مسیرهای اختصاصی کنترل جمعیت استفاده می‌شود.
راهبند تشریفاتی کشویی

راهبند تشریفاتی کشویی

ویژگی راهبند تشریفات کشویی

  • با دوام است و به راحتی زنگ نمی‌زند.
  • استحکام بالایی دارد.
  • قابل بازیافت است.
  • وزن نیمه‌سنگین دارند به صورتی که حمل راحتی دارند ولی در برابر باد مقاوم هستند.

 

قیمت راهبند تشریفاتی کشویی

راهبندها از دو میله فلزی و طناب ساخته می‌شوند. قیمت این راهبندها به جنس میله و طناب به کار رفته در آن ها بستگی دارد؛ یعنی هر چقدر این اجزا از کیفیت بهتری برخوردار باشند مسلماً قیمت بیشتری خواهند داشت. فروش این محصولات در مراکز مختلف انجام می‌گیرد. برای اطمینان از کیفیت، جنس و قیمت این راهبندها حتماً از مراکز معتبر آن ها را خریداری کنید.

 

جمع بندی

راهبند تشریفاتی کشویی از جنس استیل و در دو گرید متفاوت ساخته می‌شود. اگر از این راهبند در فضای باز استفاده می‌کنید حتماً استیل با گرید بالا را انتخاب کنید چون ماندگاری و استحکام بالاتری دارد. هنگام خرید این راهبند حتماً به جنس پایه و طناب آن توجه کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشند زیرا در این صورت جلوه بیشتری خواهند داشت. نکته قابل توجه این محصولات قابل بازیافت بودن آن ها است که در این صورت مشکلی برای محیط زیست ایجاد نمی‌کنند. شما می‌توانید راهبند تشریفاتی کشویی را از طریق مجموعه بارنگ تهیه کنید و در صورت نیاز به مشاوره از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان بارنگ در ارتباط باشید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ

شرکت چاپ و تولید بارنگ

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید