پرچم کشورهای خارجی

پرچم کشورهای خارجی

تاریخ انتشار: 1400,04,29

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰,۰۹,۳۰

نویسنده: بارنگ

زمان مطالعه: دقیقه 3

پرچم‌ها همواره نشان دهنده اقتدار، هویت و جز باارزش‌ترین دارایی هر کشوری هستند. در دنیا ۱۹۰ کشور مستقل وجود دارد که هر کدام دارای یک پرچم هستند. هر یک از این پرچم‌ها طرح و رنگ مخصوص به خود را دارند. طرح‌ها و رنگ‌های به کار برده شده در هر پرچم گویای فرهنگ، سیاست، دین و مذهب، موقعیت جغرافیایی و اتفاقات سرنوشت ساز در طول تاریخ یک ملت است. از این رو همواره برای شناسایی یک کشور به مطالعه پرچم آن می‌پردازند. امروزه استفاده از این پرچم‌ها در هتل‌ها و نمایشگاه‌ها به دلیل حضور بازدید کنندگان خارجی مرسوم شده است از این رو در این مقاله می‌خواهیم به انواع پرچم کشورهای خارجی تولید شده و بررسی هر یک از آن ها بپردازیم. در ادامه با بارنگ همراه باشید.

 

پرچم اهتزاز کشورهای خارجی

این پرچم‌ها معمولاً از نوعی پارچه ساتن که مقاومت بالایی دارند تولید می‌شود. این پارچه‌ها با کمترین وزش باد به حرکت درمی‌آیند و در ابعادی به طول ۱۵۰ سانتی متر و عرض ۹۰ سانتی متر تولید می‌شوند. چاپ این پرچم‌ها معمولاً از نوع اسیدی و دو رو است. استفاده از این نوع پرچم در مکان‌هایی که مهمان‌های خارجی رفت و آمد دارند مرسوم است و باعث اعتبار بخشیدن به آن مجموعه می‌شود.

کاربرد پرچم اهتزاز کشور‌های خارجی: در مکان‌هایی مانند مسابقات و رویدادهای ورزشی، شرکت‌ها و در سازمان‌هایی که با کشور‌های خارجی در ارتباط هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرچم کشورهای خارجی
پرچم کشورهای خارجی

پرچم رومیزی کشور‌های خارجی

پرچم رومیزی در انواع جیر، دور لیزی، چند شاخه و در انواع ریشه دار و بدون ریشه قابل تولید است که هر یک از آن ها با توجه به مدل و جنس پارچه ابعاد مختلفی دارند و یکی از پرکاربردترین پرچم‌های ملل هستند. استفاده از پرچم کشورهای خارجی در مراسمات مختلف نشان دهنده اهمیت شما به آن کشور و همچنین ارتباط کاری بین دو طرف است.

کاربرد پرچم رومیزی کشورهای خارجی: در مکان‌هایی مانند هتل‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و آژانس‌های هوایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پرچم رومیزی جیر و مخمل
پرچم رومیزی جیر و مخمل

پرچم تشریفاتی کشور‌های خارجی

این پرچم‌ها در انواع لمینت، جیر سیلک، مخروطی و دو رو با کیفیت و تیراژ بالا قابل تولید هستند. این پرچم‌ها معمولاً با طول ۱۵۰ سانتی متر و عرض ۹۰ سانتی متر و در انواع ریشه دار و بدون ریشه تولید می‌شوند. کیفیت چاپ پرچم کشور‌های خارجی بسیار حائز اهمیت است از این رو استاندار‌دهای لازم در این زمینه باید به خوبی رعایت شود.

کاربرد پرچم تشریفاتی کشورهای خارجی: این پرچم در مکان‌هایی مانند آژانس‌های هوایی، همایش‌ها، سمینار‌ها، اتاق ریاست و اتاق‌های پیشخوان خدمت، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پرچم رومیزی دور لیزری
پرچم رومیزی دور لیزری

قیمت پرچم کشور‌های خارجی

این پرچم‌ها قیمت مشخصی ندارند و قیمت آن ها به عوامل متعددی از جمله جنس میله و پایه، جنس پارچه، ابعاد و تعداد تیراژه بستگی دارد. مسلماً هر چه تعداد پرچم‌های سفارش داده شده بیشتر باشد قیمت کمتری نسبت به سفارش‌های تکی دارند.

چاپ سابلیمیشن روی پرچم
چاپ سابلیمیشن روی پرچم

سخن پایانی

با توجه به مطالب گفته شده به اهمیت استفاده از این پرچم‌ها پی می‌بریم؛ بنابراین قبل از خرید به نکاتی از قبیل کیفیت، ابعاد، جنس پارچه و نوع چاپ دقت کنید. سایت بارنگ با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید انواع پرچم کشورهای خارجی است و طی سال‌های اخیر توانسته است در این زمینه از رقبا پیشی بگیرد. شما می‌توانید انواع پرچم کشور خارجی را از سایت بارنگ با قیمت بسیار مناسب بخواهید. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت اما با قیمت مناسب است.

شرکت چاپ و تولید بارنگ
شرکت چاپ و تولید بارنگ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *