نگه دارنده فلزی پرچم T شکل

نگه دارنده پرچم فلزی مدل T

تاریخ انتشار: 1400,04,29

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰,۰۹,۳۰

نویسنده: بارنگ

زمان مطالعه: دقیقه 3

پرچم‌ های تبلیغاتی از گذشته برای معرفی کسب و کارهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می‌ گرفتند. امروزه این پرچم‌ ها نمایان‌گر هویت و جایگاه یک شرکت و لازمه معرفی شایسته شما در بین مشتریان است. پرچم‌ ها در انواع تشریفاتی، رومیزی و اهتزاز تولید می‌ شوند. در این بین پرچم‌ های T شکل یکی از پرچم‌ هایی است که در انواع تشریفاتی و رومیزی تولید می ‌شوند و دارای ظاهری شکیل و زیبا هستند. از این پرچم ‌ها معمولا در ارگان ‌ها، رستوران‌ ها و شرکت ‌ها استفاده می ‌شود. در ادامه این مقاله می‌ خواهیم به بررسی نگه دارنده پرچم فلزی مدل T بپردازیم در ادامه با بارنگ همراه باشید.

 

انواع نگه دارنده پرچم‌ ها

برای ثابت نگه داشتن پرچم‌ ها از یک پایه و یک میله استفاده می‌ شود. پایه ‌ها نقش مهمی در زیبایی و بهتر دیده شدن پرچم‌ شما دارند که در جنس‌ ها و اندازه ‌های مختلفی ساخته می‌ شوند. میله نگه دارنده این پرچم‌ ها معمولا از دو میله که در داخل یکدیگر قرار گرفته‌اند ساخته شده است. به وسیله حرکت ریلی این دو میله می‌ توان ارتفاع را تنظیم کرد، این ارتفاع در پرچم ‌های تشریفاتی تا ۲ متر نیز قابل تغییر است. این پایه‌ ها از نظر قیمت و طراحی با یکدیگر متفاوت هستند که در ادامه به توضیح مختصری در مورد انواع آن‌ ها می ‌پردازیم.

نگه دارنده پرچم مدل پنجه شیری: همانطور که از نامشان مشخص است پایه آن ها ظاهری شبیه پنجه شیر دارد و معمولا از جنس برنجی هستند. این پایه ‌ها در رنگ‌ های طلایی و نقره ‌ای و در ابعاد و وزن ‌های مختلف تولید و عرضه می ‌شوند که معمولا به عنوان نگه دارنده پرچم‌ های تشریفاتی مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

نگه دارنده پرچم مدل خورشیدی: جز پایه‌ های پرچم تشریفاتی هستند. طراحی شبیه خورشید دارند که معمولا گل‌کاری‌ هایی روی آن وجود دارد. این پایه نیز در رنگ‌ های نقره‌ ای و طلایی تولید می‌ شود.

نگه دارنده پرچم مدل پلکسی: این پایه ‌ها دارای ظاهری خاص و منحصر به فرد هستند و نسبت به پایه‌ های سنگی مقاومت بالاتری در برابر ضربه و شکستگی دارند و از پایه ‌های رومیزی است. میله ۴۰ سانتی ‌متری این پایه ‌ها توسط رزوه ‌ای که در انتهای آن وجود دارد روی پایه پلسی پیچ می ‌شوند. این پایه‌ ها مربعی هستند و ابعادی به قطر ۱۰ سانتی‌ متر و ضخامت دو سانتی ‌متری دارند.
نگه دارنده پرچم مدل سنگی: این نگهدارنده در پرچم ‌های رومیزی و تشریفاتی استفاده می ‌شود و از یک میله و یک پایه سنگی تشکیل شده است. این پایه نسبت به سایرین مقرون به صرفه و پرطرفدارتر است.

نگه دارنده پرچم مدل استیل : پا‌یه استیلی نیز از یک میله و پایه تشکلیل شده است که با رنگ نقره ‌ای آبکاری شده‌ است. این پایه‌ ها وزن کم و ظاهری دایره ‌ای دارند‌. قطر دایره در نمونه رومیزی در حدود ۱۲ سانتی‌ متر است که با میله همراه آن ارتفاعی در حدود ۴۲ سانتی ‌متر پیدا می‌ کند. این پایه ‌ها در انواع دو میله، L شکل ، T شکل و به صورت رومیزی و تشریفاتی تولید می ‌شوند. که در ادامه ‌ نگه دارنده پرچم فلزی مدل T مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

نگه دارنده پرچم‌ فلزی مدل T

نگه دارنده پرچم فلزی مدل T یکی از انواع پایه‌ های استیلی هستند با این تفاوت که ابعاد آن ها با توجه به کارایی که دارند تغییر می ‌کند. در صورت استفاده از آن ‌ها در تشریفات دارای میله ‌های بلندتر و قطر پایه بیشتری هستند. این پرچم‌ ها در ظاهر شبیه حرف T انگلیسی هستند از این رو با نام پرچم ‌های T شکل شناخته می‌شوند و در دو طرف میله پرچم قرار می‌ گیرد. پارچه به کار رفته در این پرچم ‌ها معمولا از جنس ساتن است و دو طرف آن‌ ها دوخت ندارد و توسط لیزر برش داده می شوند.

در شرکت‌ های تجاری یک طرف میله پرچم کشور و در سمت دیگر آرم شرکت قرار می‌ گیرد. نگه دارنده پرچم فلزی مدل T رومیزی دارای پایه ‌ای با قطر ۷ سانتی‌ متر است. طول میله افقی معمولا در حدود ۲۴ سانتی ‌‌متر و طول میله عمودی در حدود ۳۵ سانتی‌ متر است. به طوری کلی طول این پایه‌های نگه دارنده با توجه به اندازه پرچم ‌ها قابل تغییر هستند.

 

سخن پایانی

پرچم‌ های تی شکل یکی از پرکاربردترین پرچم‌ های تبلیغاتی جهت استفاده رومیزی و استفاده در تشریفات هستند که برای نگه داشتن آن ها در مکان مورد نظر از نگه دارنده پرچم فلزی مدل T استفاده می شود. شرکت بارنگ یکی از بهترین تولید کنندگان این نوع پرچم‌ ها و پایه ‌های نگه دارنده آن‌ ها در سطح کشور است. در ساخت نگه دارنده پرچم فلزی مدل T تولید شده توسط این شرکت از بهترین مواد استفاده می شود که مقاومت بالایی در برابر عوامل طبیعی مانند باد، خورشید و…. دارند. می توانید این وسیله را با خیالی آسوده و به آسانی از سایت بارنگ تهیه و خریداری نمایید.

شرکت چاپ و تولید بارنگ
شرکت چاپ و تولید بارنگ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *